Top 9 Golf Driver Herren – Golfová dřeva

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wilson

#ad

Driver, vícebarevná, Wilson Pánská golfová hůl PRO Staff SGI GRA MRH MW 1

#ad
Wilson #ad - Rozsah dodávky: wilson golf, 5°, materiál: grafit, pro staff sgi gra mLH MW 1, pro praváky, barva: vícebarevná, loft: 10, WGD1510001. Super game improvement technologie: posun těžiště hluboko za údernou plochu pro lepší přesnost úderu a maximální délku úderu. Ideální pro praváky, zvýšená odpustitelnost chyb pro více zábavy a sebedůvěry při hře. Wilson pro staff sgi gra mlh mw 1 driver pro pány k doplnění golfové sady pro dlouhé údery. Vysoce kvalitní grafitový materiál pro dlouhotrvající zábavu ze hry.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška13
Délka49
Hmotnost0.88
Šířka13
Číslo díluWGD1510001
ModelkaWGD1510001
Záruka2 roky

2. Wilson

#ad

Stříbrná/červená, WGD154100, dřík z grafitu, pro praváky, Wilson Staff golfová hůl Pro Staff SGI Driver

#ad
Wilson #ad - Vlastnosti odpouštějící chyby pro více zábavy a důvěry ve vlastní hru. Super game improvement technologie: posunutí těžiště za údernou plochu pro větší délku a přesnost. Rozsah dodávky: 1x wilson staff golfová hůl pro staff sgi driver, pro praváky, materiál: Grafit, barva: stříbrná/červená, WGD154100. Wilson pro staff sgi driver, ideální doplněk k golfovým sadám, pro údery s maximální délkou. Vysoce kvalitní grafitový materiál pro delší životnost.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška5.12
Délka19.29
Hmotnost0.93
Šířka5.12
Číslo díluWGD154100
ModelkaWGD154100
Záruka2 roky

3. JELEX

#ad

JELEX Golf Fairway dřevo 5 18° Právní ruka

#ad
JELEX #ad - My pro vás – každou objednávku zpracujeme a odešleme co nejdříve, v případě otevřených dotazů vám náš zákaznický servis rád pomůže. Vysoce kvalitní rukojeť – pogumovaná rukojeť golfové hole JELEX je ergonomicky tvarovaná a obzvláště dobře padne do ruky pro absolutní bezpečnost při zásahu.

Značková kvalita – jelex vám nabízí široký sortiment sportovních a fitness potřeb pro solidní základní vybavení za férové ceny. Vaše zpětná vazba od zákazníků je pro nás velmi důležitá, potvrzujete nás v naší práci prostřednictvím komentářů, obrázků a videí. Každá produktová řada byla navržena v Německu a byla pro vás kvalitativně prověřena.

Varianty – můžete si vybrat z různých raket, loft: v závislosti na modelu 10, s různými míry: délka: v závislosti na modelu 108 – 115 cm, 5 – 18° a úhel ležení: v závislosti na modelu 56–58°. Vysoce kvalitní materiál – hlava pálky je z lehkého hliníku a dřík je z nerezové oceli 431 a je kvalitně zpracována pro dlouhou trvanlivost.
ZnačkaJELEX #ad
VýrobceJELEX #ad
Hmotnost0.93
Číslo díluJLX_65
ModelkaJLX

4. Wilson

#ad

Pravák, Harmonized SG Wedge, stříbro, Wilson Staff pánské Wedge

#ad
Wilson #ad - Rozsah dodávky: 1 x wilson staff harmonized pánské křídlo pro praváky, stříbrná. Vysoce lesklý povrch a neoslňující povrch proti oslnění Black Chrome pro snadné set-up. Wedge pro muže s rozdělením hmotnosti v zadní části hlavy pro maximalizaci letu míče a delší šířky. Vysoce kvalitní hlava rakety, 60° Loft. Dobrá přilnavost a pocit za každého počasí díky rukojeti do každého počasí.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWILS5|#Wilson #ad
Výška5.65
Délka48
Hmotnost0.99
Šířka5.65
Číslo díluWGD616000
ModelkaWGD616000

5. JELEX

#ad

JELEX Golf Driver 1 10,5° levý pás

#ad
JELEX #ad - Vysoce kvalitní materiál – hlava pálky je z lehkého hliníku a dřík je vyroben z nerezové oceli 431 a je kvalitně zpracován pro dlouhou životnost. Každá produktová řada byla navržena v Německu a byla pro vás kvalitativně testována.

Vysoce kvalitní rukojeť – pogumovaná rukojeť golfové hole JELEX je ergonomicky tvarovaná a velmi dobře padne do ruky pro absolutní bezpečnost úderů. Varianty – můžete si vybrat z různých raket, loft: v závislosti na modelu od 10, s různými rozměry: Délka: v závislosti na modelu 107-115 cm, 5 do 18 ° a úhel ležení: v závislosti na modelu 56-58°.

Značková kvalita – jelex vám nabízí široký sortiment sportovních a fitness potřeb pro solidní základní vybavení za férové ceny. Vaše zpětná vazba zákazníků je pro nás velmi důležitá, potvrzujete nás v naší práci pomocí komentářů, obrázků a videí. My pro vás – každou objednávku zpracujeme a odesíláme co nejrychleji, v případě otevřených dotazů vám náš zákaznický servis rád pomůže.
ZnačkaJELEX #ad
VýrobceJELEX #ad
Hmotnost0.93
Číslo díluJLX_66
ModelkaJLX

6. Ram

#ad

Pánské praváky, RAM Golf Laser Anti-Slift, offset 460CC nadměrná velikost 10,5° Driver

#ad
Ram #ad - Součástí dodávky jsou luxusní kryty raketoplánu – vhodné kryty raket Ramen. Snadné uchopení – nadměrná velikost 460 cc hlavy zajišťuje velké bodové světlo a vnitřní hmotnost zajišťuje nižší těžiště pro rychlejší vyvedení míče do vzduchu. Vysoce kvalitní konstrukce – vylepšená titanová kompozitní hlava pro obrovské vzdálenosti a skvělý pocit. Mid launch, mid Spin profil dříku. Hmotnost setrvačníku D2. Specifikace – délka 45 palců. 100% čistý regular Flex Grafitschaft.
ZnačkaRam #ad
VýrobceRam #ad
Výška10
Délka122
Hmotnost2
Šířka10
Číslo díluUK-MCRGD-1101

7. Wilson

#ad

Wilson Staff Golfschläger, Für Herren, Dynapower Driver, Graphit

#ad
Wilson #ad - Stabiles design mit 16-g-gewicht, niedrigem, hinten liegendem Schwerpunkt und hohem Trägheitsmoment für Fehlertoleranz und höhere Abschläge.

Wilson driver aus der innovativen und legendären Dynapower-Reihe, Für Rechtshänder. Lieferumfang: 1x wilson staff golfschläger, material: Graphit, Flex: Regular, Dynapower Driver, Für Rechtshänder, WG1P030202R. Entwicklung unter einsatz der dynapower ki zur analyse unzähliger Schlägerkopfdaten und Ermittlung der optimalen Dicke für jeden Abschnitt des Schlägerkopfes – Maximale Fehlertoleranz und hohe Ballgeschwindigkeiten. 6-fach verstellbares hosel zum einfachen Auswechseln des Schafts sowie Anpassen von Loft und Spin.
ZnačkaWilson #ad
VýrobceWilson #ad
Výška1.35
Délka46.06
Hmotnost0.33
Šířka1.35
Číslo díluWG1P030202R
ModelkaWG1P030202R
Záruka2 years

8. PUMA

#ad

Puma Herren Golfkappe Tour Driver Snapback Cap 023762 Puma Black One Size

#ad
PUMA #ad - Puma cat logo auf der Vorderseite. Cobra-logo auf der Rückseite. Snapback-Verschluss. Feuchtigkeitsableitendes Performance-Schweißband.
ZnačkaPUMA #ad
VýrobcePuma #ad
Číslo dílu023762
Modelka023762

9. JELEX

#ad

JELEX Golf železo 3 pravá ruka

#ad
JELEX #ad - Ideální pro začátečníky i pokročilé golfisty i pro golfová hřiště z umělé trávy i golfová hřiště s přírodními trávníky. Ergonomická rukojeť z gumy – raketa leží nejlépe v ruce. Těžká, masivní kvalita, snadná údržba a dlouhá životnost. Značková kvalita značky JELEX z nerezové oceli. Kolekce golfových holek Heiner Brand v nadčasovém designu.
ZnačkaJELEX #ad
VýrobceJELEX #ad
Hmotnost1.01
Číslo díluJLX_69
ModelkaJLX