Top 9 Broil King Gasgrill – Grily na zemní plyn

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Enders

#ad

Infračervený hořák Backburner, turbo zóna, Enders Plynový gril Monroe Pro 4 SIK Turbo, 4 hořáky s vařičem, panoramatický pohled, hořák s teplotou a čirou Simle Clean #8378, litinový rošt

#ad
Enders #ad - Heat range: architektura hořáků heat range zajišťuje optimální rozložení tepla až do okrajových zón a nadchne nízkoteplotním vařením při stálém 80 °C a vysokými teplotami až 300 °C v prostoru na pečení.

Jednoduché čištění se podaří s funkcí simple cleAN jednotlivé díly spalovací komory odstranitelné bez nářadí. Spalovací komora z ušlechtilé oceli s bočními díly z hliníkového odlitku a dvoustěnným krytem na vaření s kvalitními koncovými krytkami z hliníkové litiny zajišťují požitek z grilování s dlouhou životností. Top vlastnosti: 800 °c turbo zóna 4, 2 kw s infračervenou síťovinou: dosahuje turborychle extra vysokých teplot pro ostré opečení.

Switch grid: masivní, smaltovaný litinový rošt třídílný s vyjímatelným kulatým prvkem a 4 plynule regulovatelnými hořáky z ušlechtilé oceli 3 x 3, 2 kw 800 °c turbo zóna 4, 5 kW + 1 x 4, 2 kW. Extra vlastnosti: vařič k integrovaný do boční přihrádky, výkonný infračervený hořák I, PanoVision okénko S.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders #ad
Výška46.65
Délka22.83
Hmotnost121.25
Šířka60.43
Číslo dílu4000591998034
Modelka8378
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. BURNHARD

#ad

Kryt grilu, BURNHARD Plynový gril Big FRED Deluxe 2023 se 4 hořáky, infračervený keramický hořák, litinový grilovací rošt, nerezový grilovací vozík + skládací boční stolky, boční varná deska, 900 °C

#ad
BURNHARD #ad - Vysoce kvalitní zpracování – rolovací grilovací vozík z dvoustěnné ušlechtilé oceli + rošt na udržování teploty. Včetně kvalitní krycí plachty – potah na gril odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření v hodnotě 69, 90 € je součástí dodávky základní vybavení.

Univerzální plynový gril se špičkovým vybavením – skládací boční stolky s integrovaným otočným regulátorem, teploměrem ve víku, držákem kuchyňských rolí, magnetickým otvírákem lahví, zásobník na krájení z akátového dřeva s certifikací FSC s prkénkem z akátového dřeva, udícím boxem a další!.

Masivní litinový rošt – 72 x 41, 5 cm grilovací plocha až pro 15 osob + optimální rozložení tepla díky barům W-Shape Flavor Bars. Maximální bbq power – infračervený zadní hořák, vnitřní 900 °c keramický hořák, 3 plynule nastavitelné hořáky z ušlechtilé oceli a boční varná deska.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška46.46
Délka36.61
Hmotnost105.82
Šířka21.65
Číslo dílu945527

3. Char-Broil

#ad

Char-Broil Performance Series, plynový Gril, barva černá

#ad
Char-Broil #ad - Rošt na udržování tepla – udrží již grilované teplé, ideální pro housky a bagety na hamburgery. Grilovací rošty potažené porcelánem. Elektronické zapalování surefire – zapálení všech hořáků stiskem tlačítka – zcela bez otevřeného plamene.

Hořák z ušlechtilé oceli – silné hořáky s dlouhou životností, které byly postaveny na věčnost. Boční hořák – perfektní pro ohřívání příloh. 2 roky záruka – všechny komponenty včetně hořáku. Boční police – nabízí místo pro příslušenství nebo více pracovní plochy. Grilovací systém tru infrared – rovnoměrné zahřívání, až o 50 % šťavnatější grilované potraviny, až o 30 % úspornější spotřeba. Teploměr ve výšce roštu – monitorování a kontrola jednotlivých grilovacích zón.
ZnačkaChar-Broil #ad
VýrobceChar-Broil Europe GmbH #ad
Výška45.55
Délka54.13
Hmotnost90.39
Šířka23.39
Číslo dílu140746
Modelka140746
Záruka2 roky záruka.

4. KESSER

#ad

KESSER® Plynový gril Master BBQ s infračerveným a grilovacím teploměrem 800 °C, LED osvětlení, grilovací vozík, keramika 4 + 1 hořák z ušlechtilé oceli XXL, plynová láhev 5–11 kg, piezo, boční vařič

#ad
KESSER #ad - Pohodlné piezo zapalování bez opotřebení optimálně doplňuje požitek z grilování. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování z ušlechtilé oceli, vysoce kvalitní smaltované oceli a dílů z oceli vyniká zahradní gril obzvlášť výrazně. Rychlou přípravu zajišťuje extra velká grilovací plocha, díky tomu máte dostatek místa na to, abyste svým hostům na party mohli zásobit steaky, párky a grilovací zeleninou.

Hlavní infračervená zóna dosahuje teplot až 800 °c a obsahuje integrovaný keramický boční hořák, který je ideální pro současné grilování masa. Plynový grilovací vozík je vybaven infračervenou zónou prime 800 °c. Masivní grilovací rošt se skládá ze smaltované ocelové litiny, která se snadněji čistí a má delší životnost než běžné nerezové nebo nesmaltované rošty. Kromě toho je kouř výrazně nižší než u běžných grilů na dřevěné uhlí a umožňuje vám tak dokonalý zážitek z grilování na vašem balkóně a střešní terase, aniž by přitom rušil vaše sousedy.

Díky čtyřem 360° volantům s integrovanými zajišťovacími brzdami a dvěma dodatečným brzdám zajišťují bezpečné a stabilní stání. Zóna prime upoutá pozornost každého grilu a zajišťuje výrazně rychlejší rychlost grilování – až 800 stupňů. Ve srovnání s jinými podobnými modely může gril díky svým celkově 14, které se postará o další zvýraznění vaší zahrady. Dodatečná stabilita je zajištěna dvoustěnnými křídlovými dveřmi a víkem z kartáčované ušlechtilé oceli.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška22.44
Délka28.54
Hmotnost88.18
Šířka21.26

5. Grillrost.com Das Original

#ad

Grilovací deska z ušlechtilé oceli | Plancha 48 x 34 cm – vhodná pro Genesis II & Broil King Imperial/regál | 4 mm masivní

#ad
Grillrost.com Das Original #ad - Hodí se do regálů broil king imperial a broil King a na grilovací rošt mnoha grilů – vyberte si vhodný rozměr. Rodinná záruka grilovacího roštu: stojíme za našimi výrobky! pokud by se plancha při příliš velkém horku pokřivila, napište nám a my ji bez problémů vyměníme, slibujeme! Začněte grilovací sezónu: pořiďte si perfektně vyrobenou planchu od rodinného podniku Grillrost.

Com a začněte s touto snídaní na víkend. Plachta na plynové mříže a dřevěné uhlíky: tato grilovací deska by neměla chybět na žádném grilu a promění váš gril na multitalent! Kvalita od lídra na trhu: jako první výrobce těchto planchas vyrábíme ročně více než 4000 kusů. Přesně vyrobeno: masivní z 4mm ušlechtilé oceli s perfektně broušeným povrchem, mnohem jemnější než litina. Mimochodem, naše plancha je vhodná pro indukci.
ZnačkaGrillrost.com Das Original #ad
VýrobceGrillrost.com Das Original #ad
Výška1.42
Délka18.9
Hmotnost13.34
Šířka13.39
Číslo díluG-1003

6. Broil King

#ad

90. Příslušenství ke grilování/grilování, 490, 147x58x117cm, Broil King Kryt Premium pro Crown/Baron 440, Signet 20, ušlechtilá ocel

#ad
Broil King #ad - Crown 90, 10 post 2012 & novější, signet 90 / 70 / 320147, 3 cm velký prémiový kryt na gril je vyroben z kvalitního PVC a polyesterové tkaniny. Měří 147 cm na šířku x 117 cm na výšku x 55 cm do hloubky. Vhodné pro následující plynové grily Broil-King: Řada Baron 400 Vhodné pro sovereign 20 / 70 / 90 2013 & novější.
ZnačkaBroil King #ad
VýrobceBroil King #ad
Výška12.25
Délka9.5
Hmotnost2.73
Šířka5.75
Číslo dílu68487
Modelka68487

7. SANTOS

#ad

SANTOS Udicí box – plynový gril – vhodný pro mnoho plynových grilů Broil King & SANTOS – 29,7 × 11 × 4,3 cm – ušlechtilá ocel smokebox – uzení na plynovém grilu

#ad
SANTOS #ad - Technické údaje – rozměry: 29, 3 cm – materiál: ušlechtilá ocel – velikost vhodná pro plynové grily Broil King s plamennými plechy Flave-R-Wave, 7 × 11 × 4, série SANTOS S & P.

Speciálně pro plynové grily – dno ve tvaru v se přesně hodí na váš plynový gril Broil King s plamennými plechy Flave-R-Wave a na sérii SANTOS S & P. Kouřící aroma z grilu – získáte maximální kouřové aroma a kromě toho zůstane na grilovacím roštu více místa pro vaše cenné grilované potraviny. Odklápěcí víko – v případě potřeby lze během uzení jednoduše naplnit piliny na uzení nebo čipy. UzenÍ jednoduchÉ – udicí box se naplní dřevěnými čipy/hoblinami na uzení dle vašeho výběru – umístěte do grilu – hotovo.
ZnačkaSANTOS #ad
VýrobceSANTOS #ad

8. Char-Broil

#ad

Char-Broil Plynový gril Convective 440S 4 hořáky s bočním hořákem, ušlechtilá ocel

#ad
Char-Broil #ad - Hořák z ušlechtilé oceli – silné hořáky s dlouhou životností, které byly postaveny na věčnost. Rošt na udržování tepla – udrží již grilované teplé, ideální pro housky a bagety na hamburgery. Teploměr ve víku – kontrola teploty grilu je snadná. Elektronické zapalování – zapálení všech hořáků stiskem tlačítka. Boční hořák – perfektní pro ohřívání příloh. 2 roky – všechny komponenty včetně hořáku. Boční police – nabízí místo pro příslušenství nebo více pracovní plochy.
ZnačkaChar-Broil #ad
VýrobceChar-Broil Europe GmbH #ad
Výška45
Délka53.11
Hmotnost110.23
Šířka24.49
Číslo dílu140845
Modelka140845
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Klarstein

#ad

Kingsville XL Kombigrill, InstantReady Concept, 2 v 1: Plynový gril/pec na pizzu, černý, pro plynové lahve do 11 kg, 5+1 hořák z ušlechtilé oceli, výkon: 20,5 kW 5 x 3,6 kW + 2,7 kW

#ad
Klarstein #ad - Jednoduchá a snadná obsluha: tento plynový gril s bočním hořákem a zapalováním snap-jet lze snadno ovládat pomocí otočného spínače. Díky velké grilovací ploše se příprava jídla a čištění stane nejčistším potěšením. Výkonný a všestranný: tento velký plynový gril poskytuje maximální výkon 20, 5 kw na plyn a dřevěné uhlí.

Efektivní, protože náš plynový gril šetrný k životnímu prostředí spotřebuje málo plynu, úsporné vaření: plynový gril se 6 hořáky s pecí na pizzu byl vyvinut, aby vám umožnil rychlé a energeticky úsporné grilování, pro nejlepší výsledky. Snadné čištění: tento plynový gril se 6 hořáky je vybaven hladkým povrchem z ušlechtilé oceli, který umožňuje snadné čištění.

Flexibilní a přesné nastavení usnadňuje ovládání našich plynových grilů při vaření. Náš plynový gril na grilování je ideální pro zábavu při grilování na zahradě nebo na balkoně s rodinou a přáteli. Užijte si plnou mobilitu: díky 4 zabudovaným podlahovým kolečkům můžete naše plynové grily postavit všude. Tento profesionální plynový gril má kromě toho velký úložný prostor pro plynovou láhev a praktické boční stolky.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Hmotnost105.82
Číslo díluGQY9-Kingsville XL
Modelka1963