Top 10 Speckkäfer Bekämpfen – Pasti pro kontrolu škůdců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. com-four

#ad

Návnada a prostředek proti mravencům od com-fou pro spolehlivé odstranění mravenců.

#ad
com-four #ad - Jako zálivkový přípravek dosáhne i do nepřístupných míst výskytu mravenců. Posypový a zálivkový přípravek pro spolehlivou likvidaci mravenců na terasách a cestách. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku český jazyk nelze zaručit.

Zneužívání může způsobit poškození zdraví. Bezpečnostní opatření: zamezte jakémukoliv zbytečnému kontaktu s přípravkem. Biocidní přípravky používejte opatrně. Innost: mravenci budou díky kontaktu s přípravkem spolehlivě odstraněni. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Reg. Prostředek proti mravencům s návnadou – věnujte pozornost způsobu účinku, viz popis níže. Odnesou si části granulátu do mraveniště, které pak vyhyne. Rozsah dodávky: 3× přípravek na hubení mravenců po 250 g. Produkt a jeho zbytky včetně prázdných nádob a balení nesmí přijít do kontaktu s vodními zdroji. č. Baua: n – 28382.
Značkacom-four #ad
Výrobcecom-four #ad
Výška2.76
Délka4.33
Šířka2.36
Číslo díluCF9084
ModelkaCF9084

2. Panteer

#ad

Panteer SCHÄDLINGSMEISTER ® Skladoví piráti – 30 užitečných hmyzů – likvidace nástrah brouků a likvidace rýžovitých – přírodní – vyrobeno v Německu 1 jednotka

#ad
Panteer #ad - Vyrobeno v německu – naše užitečné produkty jsou vyráběny u jednoho z největších výrobců užitečných látek v Německu. Feromonové pasti pro slaninovou nebo rýžovou moučku, protože jejich život závisí na nalezení dravců. Samozřejmě vám zašleme náhradu, to zabije piráty.

Piráti z tábora pak sami přijmou hledání vašich nepřátel. VynikajÍcÍ se velmi dobrÝm – naše prospěšné produkty byly hodnoceny velmi dobře zkušebním gelem vydání 03/2023. UpozornĚnÍ – nepoužívejte paralelně žádné insekticidy nebo křemelinu, že piráti z ložisek zemřou. Slibujeme vám vždy nejvyšší kvalitu! inek proti – camppirat xylocoris flavipes působí proti škůdcům jako slanině, rýžovým broukům, kobercovým broukům a rýžovým moučkám. Jejich akční rádius činí až 15 m2. Vyšetřované užitky v březnu 2023: vosy na šlapání Chov pirátů ze skladu je srovnatelný.

Piráti ze skladu jsou pro člověka a domácí zvířata bezpeční. Během přepravy se může při nízkých teplotách stát, v tomto ohledu nás prosím kontaktujte. Spolehlivé proti škůdcům – piráti z tábora hledají samostatně se svým jemným smyslem pro pachy a aktivně s nimi bojují. Nepůsobí proti obilným broukům, kukuřičným, kapuzinům a obilným molům. Efektivnější než pasti – piráti na táboře jsou mnohem účinnější než např.
ZnačkaPanteer #ad
VýrobcePanteer #ad
Výška1.18
Délka5.91
Šířka3.94
Číslo díluLP1
ModelkaLP1

3. inseko

#ad

Inseko 12 x textilní ochranné sáčky s čerstvou levandulovou vůní I ochrana proti molům do šatníku I past na moly na šaty I Made in Germany 12

#ad
inseko #ad - Závěsu. OchrannÁ kvalita inseko – naše výrobky jsou neustále testovány a vyvíjeny, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejlepší zboží! Zavěste nebo vyčistěte – abyste mohli optimálně bojovat s moly, jsou sáčky vč.

Speciální účinná látka zabije během krátké doby oděvní moly, koberce, kožešinové brouky a jejich larvy! Ideální ochrana proti molům do šatníku. Velmi efektivní – textilní ochranné sáčky spolehlivě chrání vaše textilie všeho druhu. Vyrobeno v německu - kvalitní zboží z německa! erstvá levandulová vůně – sáčky šíří příjemnou a dlouhotrvající vůni levandule.
Značkainseko #ad
Výrobceinseko #ad

4. Aeroxon

#ad

Past na rybenky, Aeroxon Past na návnady na škůdce, past na hmyz a jiné škůdce, 8 kusů – spolehlivý úlovek rybenek a k detekci škůdců – past na šváby

#ad
Aeroxon #ad - UpozornĚnÍ: škůdci nejdou většinou přímo do pasti. Pasti mají dobu účinnosti až 6 měsíců. Lze použít všude: lze použít jak uvnitř, tak i venku. 4–8 dní. Funguje také jako dóza na návnady a past na šváby.

Vhodné také pro profesionální použití v pekárnách, spíž nebo sklep, jako je koupelna, kuchyň, v typických místech zamoření, restauracích nebo v hotelu. Pro úspěšné použití doporučujeme několik pastí na škůdce v místě zamoření min. Efektivní: Účinná likvidace pastí na návnady, rybenek, rybenky a švábů s extra návnadou pro chytání a rozpoznání švábů švábů, papírových ryb a jiných plazivých škůdců.

Funkce: hmyz je lákán návnadou, pomalu se přiblíží k pasti lepidla a zůstává tam nalepen. Bez zápachu a bez jedovatých lepicích pastí: lepicí past na šváby bez zápachu / lepicí past na rybenky neobsahuje žádné jedovaté přísady, a je tak prostředkem proti švábům, chemii nebo insekticidy, broukům, slaninám a jiným.
ZnačkaAeroxon #ad
VýrobceAeroxon Insect Control GmbH #ad
Výška7.48
Délka1.57
Hmotnost0.13
Šířka3.94
Číslo dílu22470
Modelka22470

5. PROTECT HOME

#ad

400 ml, Bayer 05688808 Blattanex speciální sprej proti lezoucím + létajícím škůdcům s okamžitým účinkem

#ad
PROTECT HOME #ad - Biocidní přípravky používejte opatrně. Sprej lze použít doma, terase, na balkóně, ve sklepě, v garáži atd. Speciální sprej přesvědčí při obraně proti hmyzu díky jeho mimořádně široké škále použití proti létajícím a lezoucím škůdcům.

Inná látka: 1 g/kg Imiprothrin, 3 g/kg cyfenothrin. Speciální sprej detekuje spolehlivě v úkrytu žijící škůdce jako šváby, stínky, štěnice, rybenky, blechy, roztoči, škvoři, cvrčci domácí, mravenci, klíšťata atd. Nastříkejte prostředek do skrýše škůdců nebo v okolí této skrýše.

Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku český jazyk nelze zaručit. Díky rychlému okamžitému účinku se dostaví rychlý úspěch, na zahradě, který vydrží až po dobu 6 týdnů. K ošetření dutých prostor, otvorů nebo spár použijte přiloženou prodlužovací trubičku.
ZnačkaPROTECT HOME #ad
VýrobceSBM Life Science GmbH #ad
Výška24.5
Délka5.8
Hmotnost0.28
Šířka5.8
Číslo dílu5688808
Modelka5688808

6. Catchmaster

#ad

Past na šváby |, Catchmaster Past na škůdce | 8 × účinná past na hmyz | boj proti rybenkám | past na rybenky, past na pavouky

#ad
Catchmaster #ad - Zbavte se švábů švábů, rybenek! Bez jedu: past na hmyz catchmaster se vydává bez jedu. Univerzální použití: ideální pro celý dům. Tak jsou děti a domácí zvířata v bezpečí před insekticidy.

Univerzální lepicí past: s lepicím lapačem můžete bojovat se všemi druhy hmyzu. Oblíbené u profesionálů a domácích uživatelů. Pomocí lepicí pasti je možné bojovat proti pavoukům a rybenkám, švábům a dalším. Pro větší úspěch umístěte do pasti návnadu. Umístěte past do kuchyně a ložnice bez rizika. Tvar pasti na hmyz je ideální pro všechny situace. Celosvětový úspěch: made in usa. Bojujte s papírovými rybami, bojujte s pavouky a cítíte se bezpečně s pastí na hmyz z USA od Catchmaster! Efektivní lepicí past: past s přitažlivou vůní. Past se hodí pod nábytek a do úzkých úkrytů hmyzu.
ZnačkaCatchmaster #ad
VýrobceCatchmaster #ad

7. Futeco

#ad

Bez chemie a přírodní – Made in Germany, Futeco® – Boj se slaninami a mnoho dalšího s piráty z táborů 90 zvířat v plastové trubici – na cca 45 m² – 100% biologický

#ad
Futeco #ad - Náš servis – vaše výhody, vaše spokojenost je naším cílem – pokud něco neodpovídá tvým představám, kontaktujte nás. Jednoduché použití – uložené piráty, které se nacházejí v plastových trubkách, uvolněte na zamořeném místě.

Bezproblémové pro člověka a zvířata – s délkou těla 2 – 3 mm lze zvířata bezpečně používat. Cíloví škůdci – slaninová, rýžovci, moučníci, obilovníci, rýžovci, kukuřici a další škůdci. Společně s tebou najdeme uspokojivé řešení. Ivotní základ prospěšných hmyzů odpadá po likvidaci larev brouků. Díky svému čichu naleznou larvy brouků a mohou s nimi bojovat zevnitř. Osvědčená boj proti broukům – piráti táborů bojují přirozeným způsobem proti šíření různých druhů brouků, zcela bez škodlivých látek a chemie.
ZnačkaFuteco #ad
VýrobceFuteco #ad
Číslo dílu1
Modelka1

8. Axisis GmbH

#ad

Rybenky, Axisis GmbH REINEX 8 kusů 2x4 box na škůdce, jed na škůdce, hmyz, šváby, box na návnady

#ad
Axisis GmbH #ad - Dodává se ve dvojitém balení: 2 x 4 kusy. Působí proti švábům, rybenkám, sklepeckým a jiným plazivým škůdcům. Rychle, bezpečně a čistě.
ZnačkaAxisis GmbH #ad
VýrobceREINEX #ad
Číslo dílu190127
Modelka190127

9. Patronus

#ad

Patronus Univerzální sprej proti hmyzu s okamžitou a dlouhodobou ochranou 750 ml – Power sprej proti škůdcům – vysoce účinný

#ad
Patronus #ad - Registrační číslo podle nařízení o hlášení biocidů: N-98972. Díky speciálnímu složení vytvořili naši odborníci produkt, který je stejně vysoce kvalitní a účinný. Biocidní přípravky používejte opatrně. Vysoce účinný: patronus sprej proti hmyzu zajišťuje čistý byt, čistou zahradu a díky okamžitému a dlouhodobému účinku 6 týdnů jej lze použít také pro chov zvířat a pro podnikání.

Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Vynikající síla: náš prostředek proti hmyzu poskytuje ochranu proti hmyzu a spolehlivě bojuje proti létajícímu a lezoucímu hmyzu po prvním cíleném použití. Náš kontaktní insekticid zajišťuje díky okamžitému efektu knock-down rychlý účinek a silnou ochranu.

Bez alternativy: se sprejem proti hmyzu od patronus uděláš správnou volbu. Univerzální insekticid účinně působí proti pavoukům, štěnicím, rybenkám, švábům, švábům, broukům, klíšťatům, mravencům, chlebovcům, blechám, mouchám, vosám, komárům, prachovým všem, sklepačům atd. Pro dobrý pocit bez škůdců. Vyrobeno v německu: náš sprej proti hmyzu je pečlivě vyroben v německu.
ZnačkaPatronus #ad
VýrobcePatronus #ad

10. Panteer

#ad

Panteer ® Ložiskové vosy – 40 užitečných hmyzů – k hubení chlebovců a likvidaci obilovin – dva druhy pro vysoké a chladné teploty – vyrobeno v Německu 1 kus

#ad
Panteer #ad - A je bezpečný pro člověka a domácí zvířata. Samozřejmě vám zašleme náhradu, to zabíjí vosy z ložisek. Vosa z táborové rudy pak sama přijme hledání vašich nepřátel. Během přepravy se může při nízkých teplotách stát, v tomto ohledu nás prosím kontaktujte. Vyšetřované užitky v březnu 2023: vosy na šlapání Chov ložiskových rudových vos je srovnatelný.

Dva druhy v sadě – naše ložiskové rudy jsou dodávány se 2 druhy lariophagus distinguendus & anisopteromalus calandrae, abyste je mohli používat jak při vyšších tak i při mírně chladnějších teplotách! VynikajÍcÍ se velmi dobrÝm – naše prospěšné produkty byly hodnoceny velmi dobře zkušebním gelem vydání 03/2023. UpozornĚnÍ – nepoužívejte paralelně žádné insekticidy ani křemelinu, že vosy z ložiska zemřou. Slibujeme vám vždy nejvyšší kvalitu! efektivnější než pasti – vosy z ložisek jsou mnohem účinnější než např.

Jejich akční rádius činí až 4 m ve skladových obilovinách. Spolehlivé proti škůdcům – vosy z táborů hledají samy se svým jemným pachem a aktivně s nimi bojují proti škůdcům, jako je chlebník nebo obilovník. Jednoduché použití – vosy z ložisek se dodávají v plastových trubičkách, které musíte otevřít pouze v blízkosti škůdců. Feromonové pasti pro chlebníky nebo sýpky, protože jejich život doslova závisí na nalezení dravých nepřátel. Vyrobeno v německu – naše užitečné produkty jsou vyráběny u jednoho z největších výrobců užitečných látek v Německu.
ZnačkaPanteer #ad
VýrobcePanteer #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka0.79
Číslo díluLW01
ModelkaLW