Top 10 Schleich FARM WORLD – Herní sady s figurkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SCHLEICH

#ad

Schleich 42344 jezdecké dvůr s jezdkyní a koňmi, FARM WORLD, sada na hraní, pro děti od 3 let

#ad
SCHLEICH #ad - Sada se barevně a tematicky hodí k ostatním výrobkům hoRSE CLUB, jezdecký dvůr, jako je velký koňský dvůr, jezdecká kavárna atd. Fun fact: tuto stáj smí dívky podporovat. Střecha je odnímatelná a společně s paddoky se stává otevřenou jezdeckou halou.

Proto je tak fantasticky krásný. Střešní okna jsou pohyblivá. Figurky schleich jsou modelovány do detailu, láskyplně malované a představují pedagogicky hodnotné, nápadité hraní. Pro péči a péči o koně je jezdecký dvůr vybaven násadami, držákem sedla a uzdy. Jde o dobrodružství, jejich koní, přátelství a hluboké spojení s koňmi. Budova měří cca 83 × 26 × 39 cm Š × H × V. Horse club vypráví příběh čtyř kamarádek, rodin a přátel.

Velký, napáječkami, pestrobarevný jezdecký dvůr zajišťuje dlouhotrvající zábavu ze hry. Tato sada na hraní je vhodná pro děti od 5 let. Tato komplexní hrací sada je součástí velkolepého světa koní horse club od schleich. Díly plotu lze libovolně zasunout. Kvalitně zpracované a se skvělou povrchovou úpravou lze zažít figurky schleich očima a rukama. Je to ideální dárek k vánocům nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a milovníky koní.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška14.96
Délka22.44
Hmotnost10.16
Šířka5.51
Číslo dílu42344
Modelka42344
Záruka1 rok

2. SCHLEICH

#ad

Schleich Horse Club Mobile Veterinarian Clinic Playset for Kids Ages 5-12 with Vet & Horse Toys, 28. 96 x 16. 51 x 23,11 cm; 110 gramů

#ad
SCHLEICH #ad - Tato komplexní hrací sada je součástí velkolepého světa koní horse club od schleich. Figurky schleich jsou detailně modelovány, láskyplně malované a představují vzdělávací hodnotné, nápadité hry. Jedná se o dobrodružství, přátelství a hluboké spojení s koňmi.

Sada se hodí barevně a tematicky k ostatním výrobkům HORSE CLUB jako velký koňský dvůr, jezdecká kavárna atd. Na auto mobilní veterinářky lze propojit přívěs koně HORSE CLUB. Střecha a boční stěna jsou odklápěcí pro optimální hraní. Je to ideální dárek k vánocům nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a fanoušky koní. Dveře jsou k otevření a zavírání. Sada obsahuje vedle vozidla zvířecí figurku a lidskou figurku na hraní, pohybovat pažemi, stejně jako četné tematické příslušenství pro dlouhotrvající zábavu ze hry.

Veterinářka může držet jednotlivé příslušenství, sedět a stát. Sada na hraní je vhodná pro děti od 5 let. Vysoce kvalitní zpracování a se skvělým povrchem můžete zažít plíživé figurky očima a rukama. Fun fact: s moderním rentgenovým přístrojem určí veterinář, zda se kůň něco zlomil. Horse club vypráví příběh čtyř přítelkyň, jejich koní, rodiny a přátel.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška9.1
Délka11.4
Hmotnost0.24
Šířka6.5
Číslo dílu42370
Modelka42370
Záruka2 roky

3. SCHLEICH

#ad

Krabička na koně s Araby a ženichem, hračky od 5 let, Hrací sada Schleich 42369 Horse Club

#ad
SCHLEICH #ad - Vysoce kvalitní zpracování a skvělý design povrchu mohou postavy Schleich zažít s očima a rukama. Děti mohou upravovat, krmit a pečovat o koně, jezdit na koních a přivést koně do jám na noc. Sada odpovídá barvě a motivu dalších položek horse CLUB, jako je velká koňská farma, jezdecké centrum, jezdecká kavárna atd.

Je to ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro fanoušky dívek, chlapců a koní. Horse club vypráví příběh čtyř přátel, rodin a přátel. Hra je vhodná pro děti od 5 let. Tato komplexní hrací sada je součástí velkého koňského světa horse club od schleich. Kromě boxu na koně obsahuje souprava dvě zvířecí postavy arabská klisna a hříbě, lidská postava a spousta tématických doplňků pro dlouhodobou zábavu.

S hračkami od schleich jsou děti povzbuzovány, aby přišly s kreativními příběhy, a proto je tato hrací sada kompatibilní se všemi ostatními postavami a sadami z rodiny Schleichů a zajišťuje neomezenou zábavu. Schleichovy postavy jsou velmi podrobně modelované, láskyplně malované a představují výchovně hodnotnou imaginativní hru. Jde o dobrodružství, jejich koní, přátelství a hlubokou vazbu na koně.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška7.5
Délka9.1
Hmotnost1.52
Šířka4.3
Číslo dílu42369
Modelka42369
Záruka2 roky

4. SCHLEICH

#ad

Schleich 42481 Farm World Pony Agility Training

#ad
SCHLEICH #ad - S hračkami od schleich jsou děti povzbuzovány k tomu, aby vymýšlely kreativní příběhy, proto je tato sada na hraní kompatibilní se všemi ostatními postavami a sadami na hraní z rodiny schleich – pro neomezenou zábavu ze hry.

Kvalitně zpracované a se skvělou povrchovou úpravou lze zažít figurky schleich očima a rukama. Figurky schleich jsou modelovány do detailu, láskyplně malované a představují pedagogicky hodnotné, nápadité hraní. Fun fact: trénink agility podporuje důvěru a bezpečnost poníků. Při tréninku agility se poníci hravě seznámí s rozmanitými překážkami. Agility je přinejmenším stejně vzrušující jako jízda na koniděti se mohou ponořit do světa agility a vymýšlet nebo vyprávět napínavé příběhy o ponících, soutěžích, trénincích a důvěře mezi člověkem a zvířetem.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška7.48
Délka9.65
Hmotnost1.31
Šířka2.6
Číslo dílu42481
Modelka42481
Záruka2 roky

5. SCHLEICH

#ad

16dílná sada na hraní se 3 králičími zvířecími figurkami, hračka pro děti od 3 let, schleich 42420 FARM WORLD králíkárna, stájem a příslušenstvím

#ad
SCHLEICH #ad - Naše detailní figurky a hrací sady s dlouhou životností se předávají z generace na generaci. Podpora vyprávění příběhů: roztomilá hračka na farmu nabízí skvělou zábavu ze hry a perfektně se hodí k statku FARM WORLD – pro ještě více dobrých dobrodružství se zvířaty.

Králičí potomstvo: dva králíci se stěhují do svého nového domova! Stáj je již připraven, takže se můžete hned sežrat z misky a na láhev na pití. Schleich farm world: tato sada schleich je součástí kolekce farm world, která zajišťuje nekonečná dobrodružství s řadou figurek schleich a statků a zařízení.

S láskou k detailu: zvířata schleich a příslušenství byly vybaveny mnoha láskyplnými detaily, které podporují kreativní hraní dětí a zajišťují ještě více zábavy při hraní. Objevte kouzlo hraní: s hračkami schleich začínají fantastické příběhy.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška6.1
Délka7.4
Hmotnost0.62
Šířka3.2
Číslo dílu42420
Modelka42420
Záruka1 rok

6. SCHLEICH

#ad

Box na koně s lužickou klisnou, Schleich Figurka 42368

#ad
SCHLEICH #ad - Kde žijí příběhy – naše figurky schleich jsou k dispozici v nejrůznějších tvarech, velikostech a barvách. Výborně se hodí jako samostatná hračka nebo jako součást větší kolekce hraček pro koně schleich horse club! perfektní dárek pro děti každého věku – udělej dětem s touto sadou koňského dvoru schleich dárek napínavého světa koní a sledujte, jak s nimi prochází jejich fantazie! Tato hrací sada je součástí kolekce HORSE CLUB a postará se o spoustu nápaditých příběhů a dobrodružství.

Je perfektním doplňkem pro každou sbírku hraček pro chlapce a dívky. RealistickÁ schleich sada koní – tato do detailu vyrobená sada schleich na koni vzbuzuje zájem dětí každého věku a je pedagogicky cenná. Fantasie bez hranic pro děti každého věku – již od generace – s trvanlivými, robustními a detailně věrnými sadami hraček od schleich podnítíš fantazii a zábavu svého dítěte. Ať už máte dva, čtyři nebo vůbec žádné nohy, všechny mají jedno společné – každá hračka v naší kolekci je autentická, detailní a vysoce kvalitní.

Darujte dětem vzrušující a hrávaný svět koní – sada schleich koně horse club s boxem na koně a figurkou koně lusitano zve k bezpečné, nápadité hře. S obrovským výběrem víly, dinosaurů a zvířecích figurek pro děti si můžete být jisti, příšer, osob, že vaše dítě zažije kouzlo a zázrak dětství a nasbírá nezapomenutelné vzpomínky z dětství. Sada figurek koní horse club je ideální pro přiblížení dětí svět koní a hospodářských zvířat.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška6.8
Délka7.5
Hmotnost1.17
Šířka4.3
Číslo dílu42368
Modelka42368
Záruka2 roky

7. SCHLEICH

#ad

Schleich 42519 Rider Café

#ad
SCHLEICH #ad - Sada na hraní je vhodná pro děti od 5 let. Jedná se o dobrodružství, přátelství a hluboké spojení s koňmi. Figurka emily může pohybovat pažemi, uchopit a jezdit na koni. Cups & saddles je oblíbeným místem setkání na koni v Hazelwoodu.

Jeho číšnická zástěra je odnímatelná. Je to ideální dárek k vánocům nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a fanoušky koní. Sada obsahuje vedle budovy kavárny figurku koně a dvě lidské figurky a mnoho příslušenství. Pokud má tom vedle své práce v kavárně čas, ukáže se svým koněm Pino malé výkony. Paddoky lze libovolně rozšířit a lze je kombinovat s ježděním a boxem na koně.

Sada se hodí barevně a tematicky k ostatním výrobkům HORSE CLUB jako velký koňský dvůr, jezdecká kavárna atd. Horse club vypráví příběh čtyř přítelkyň, jejich koní, rodiny a přátel. Figurka tom může sedět, stát a uchopit. Tato komplexní hrací sada je součástí velkolepého světa koní horse club od schleich.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška9.25
Délka6.5
Hmotnost1.92
Šířka12.2
Číslo dílu42519
Modelka42519
Záruka2 roky

8. SCHLEICH

#ad

Schleich Horse Club 42416 Large Horse stable with house and stable

#ad
SCHLEICH #ad - Popisovatelné nálepky, polštáře a přikrývky z látky zajišťují realistický herní zážitek. K dispozici je skládací stůl, sklopný slunečník, pohyblivé dveře a hmatatelné příslušenství. Sada se barevně a tematicky hodí k ostatním výrobkům HORSE CLUB, jezdecká kavárna atd.

Jde o dobrodružství, jejich koní, přátelství a hluboké spojení s koňmi. Paddoky jsou prakticky vhodné pro kombinaci s boxem na koně HORSE CLUB. Velký koňský dvůr s obytným domem a stájí nabízí mnoho herních funkcí a pohyblivých částí: schody lze přesunout. Tajné dveře vedou do podkroví. Tato sada na hraní je vhodná pro děti od 5 let. Staré podkroví bytového domu skrývá mnoho tajemství. Kvalitně zpracované a se skvělou povrchovou úpravou můžete zažít plíživé figurky očima a rukama.

Figurky schleich jsou detailně modelovány, láskyplně malované a představují pedagogicky hodnotné, nápadité hraní. Je to ideální dárek k vánocům nebo k narozeninám pro dívky, jako je velký koňský dvůr, jezdecký dvůr, chlapce a milovníky koní. Horse club vypráví příběh čtyř kamarádek, rodin a přátel. Tato komplexní hrací sada je součástí velkolepého světa koní horse club od schleich.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška14.76
Délka6.3
Hmotnost11.44
Šířka22.24
Číslo dílu42416
Modelka42416
Záruka2 roky

9. SCHLEICH

#ad

Schleich 42387, Wild Life Starter Set

#ad
SCHLEICH #ad - Figurky schleich jsou modelovány do detailu a představují pedagogicky hodnotné hry. Zboží patří do tematického světa wild LIFE a je vhodné pro děti od 3 do 8 let. Se startovací sadou wild life objevují děti divoká zvířata. Tak vznikají první dobrodružné příběhy z divočiny Safari. Fun fact: trvá pět let, než se hříva mužského lva plně rozvine. Věrná zvířátka s láskyplnými detaily podporují kreativní hraní dětí. Obsahuje: 1 x lev, 1 x zebra, 1 x africké sloní dítě, 1 x šimpanz mládě.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška7.5
Délka9.6
Hmotnost0.24
Šířka9.6
Číslo dílu42387
Modelka42387
Záruka2 roky

10. SCHLEICH

#ad

Schleich 42443 Horse Club Mia's vaulting set, 6,6 x 24,5 x 19 cm

#ad
SCHLEICH #ad - Je to ideální dárek k vánocům nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a milovníky koní. S hračkami od schleich jsou děti povzbuzovány k tomu, aby vymýšlely kreativní příběhy, proto je tato sada na hraní kompatibilní se všemi ostatními postavami a sadami na hraní z rodiny schleich a zajišťuje neomezenou zábavu ze hry.

Figurky schleich jsou modelovány do detailu, láskyplně malované a představují pedagogicky hodnotné, nápadité hraní. Jde o dobrodružství, přátelství a hluboké spojení s koňmi. Sada se barevně a tematicky hodí k ostatním výrobkům hoRSE CLUB, jezdecký dvůr, jako je velký koňský dvůr, jezdecká kavárna atd. Díly plotu lze libovolně zasunout a kombinovat se všemi ostatními plotovými prvky ze světa HORSE CLUB.

Kvalitně zpracované a se skvělou povrchovou úpravou lze zažít figurky schleich očima a rukama. Figurka, sedlo a uzda jsou odnímatelné. Horse club vypráví příběh čtyř kamarádek, jejich koní, rodin a přátel. Mias sada na voltigiery od schleich horse club obsahuje všechny důležité potřeby pro voltigování. Tato hrací sada je součástí velkolepého světa koní horse club od schleich. Tato sada na hraní je vhodná pro děti od 5 let.
ZnačkaSCHLEICH #ad
VýrobceSchleich #ad
Výška7.5
Délka9.6
Hmotnost0
Šířka2.6
Číslo dílu42443
Modelka42443
Záruka1 rok