Top 10 Mehrfachsteckdose Würfel – Vícenásobné zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. as - Schwabe

#ad

Schwabe MIXO energetická kostka I – závěsný rozdělovač se 4 zásuvkami s ochranným kontaktem 230 V, 16 A – závěsný rozdělovač MIXO pro lepší zásobování energií – IP44 – Made in Germany – černá I, as

#ad
as - Schwabe #ad - Naše jméno znamená švábskou přesnost, spolehlivost; Made in Germany. Kvalita: as - schwabe přesvědčí již více než 35 let vysokou kvalitou v oblasti elektrotechniky.

Připojení: napájecí zdroj se hodí pro vedení s průměrem 3 × 1, 5 mm² – 5×1, 5 mm². Design: pouzdro je vyrobeno z robustního, vysoce odolného speciálního plastu a má praktický víceúčelový háček na boku. Zdroj proudu: ideální napájení shora: závěsná kostka je vybavena 4 ochrannými kontaktními dózami 230 V, 16 A – zaručuje flexibilní práci. Oblast použití: mixo rozdělovač proudu odpovídá stupni krytí ip44. Ideální pro staveniště, do obchodu a exteriéru. Připraveno k připojení. Inteligentní řízení proudu také pro dílny, hobby prostory a školy. Díky řetízku vč. Karabinky lze rozdělovač proudu jednoduše a rychle zavěsit.
Značkaas - Schwabe #ad
Výrobceas - Schwabe #ad
Číslo dílu60731
Modelka60731
ZárukaHerstellergarantie.

2. TESSAN

#ad

Zásuvková lišta, TESSAN 8násobná vícenásobná zásuvka s USB C, přepěťová ochrana se 2 USB a 1 USB C vícenásobnými konektory, rozvodná zásuvka s vypínačem, 3M prodlužovací kabel, 3600W zásuvková věž

#ad
TESSAN #ad - Zabudovaný měkký bílý displej vám sdělí, ale neruší váš klid. Vícenásobná zásuvka dokáže rozpoznat vaše zařízení a dodávat nabíjecí proud až 2, 4 A, vhodná pro mobilní telefony, tablety a další USB zařízení. Vícenásobné zásuvky s vypínačem: rozváděč proudu má vypínač, zda se zásuvková lišta běžně nabíjí, pro vypnutí napájení stačí pouze stisknout spínač.

Zásuvková lišta se 3 usb kryje potřeby nabíjení vašeho domova, do školy a kanceláře. To šetří proud a nevyžaduje žádné zapnutí nebo odpojování. Zásuvková lišta max. Výkon až 3600 W. Zásuvková věž se 3 usb: tessan vícenásobné zásuvky s usb podporuje celý proud 3a. Vícenásobná zásuvka přepěťová ochrana: zásuvková lišta přepěťová ochrana může chránit vaše elektronická zařízení před náhlým přepětím a přepětím.

Díky tomu je rozsáhlejší oblast použití doma nebo v kanceláři a nemusíte se obávat příliš krátkých kabelů. Prodlužovací kabel 3m zásuvková lišta: kompaktní velikost 16, 1 x 11, 4 x 11, 4 cm s prodlužovacím kabelem 3m, zásuvku můžete postavit do rohu nebo na stůl.8násobná vícenásobná zásuvka s usb: zásuvková lišta s 8 zásuvkami je vertikální na 4 plochách, šetří místo než běžné vícenásobné konektory.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška0.01
Délka2.13
Hmotnost0.22
Šířka4.49
Číslo díluTPS03-DE-GR-3M-DE
Modelka802343

3. Brennenstuhl

#ad

Se zvýšenou ochranou proti dotyku bílá/antracitová, Brennenstuhl 3násobná upínací zásuvková lišta vícenásobná zásuvka k upevnění pomocí 3m kabelu, šířka svorek 5 cm

#ad
Brennenstuhl #ad - Rozsah dodávky: 1 x zásuvková lišta se svorkami v barvě bílá/antracitová – v nejlepší kvalitě brennenstuhl. Tichá zásuvka se 3 zásuvkami s ochranným kontaktem se svorkou, délka kabelu 3 m H05VV-F 3G1, 5 a zvýšenou ochranou proti dotyku. Zásuvková lišta k upevnění pro dům a domácí práce – ideální například na žebřík, stůl, pracovní desku. Vícenásobná zásuvka s rafinovaným upínacím zařízením pro flexibilní upevnění zcela bez nářadí. Zásuvky s ochranným kontaktem v uspořádání 45°, také pro úhlové zástrčky.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška7.68
Délka4.13
Hmotnost1.43
Šířka5.51
Číslo dílu1150070
Modelka1150070
ZárukaZáruka výrobce.

4. MKSENSE

#ad

0,2 m, krátký kabel, 2 přihrádky, kancelář, dvojitá zástrčka do zásuvky, 250 V/16 A, Prodlužovací kabel s ochranným kontaktem, pro domácnost, úhlová zástrčka Schuko

#ad
MKSENSE #ad - Vysoká bezpečnost– – průřez vodiče 1, integrovaná dětská pojistka pro zabránění úrazu elektrickým proudem. Bezpečné použití– – stupeň krytí ip20, robustní, je stabilní, má přepětí, dvojitá zástrčka do zásuvky je vyrobena z kvalitního 750° PC materiálu, který zpomaluje hoření, nadproud, antistatickou a zkratovou ochranu, typ konektoru typu F ochranný kontakt konektor, bezpečný a odolný vůči vysokým teplotám.

Mobilní telefony, televizory atd. Miska je z ohnivzdorného polypropylenu, 5 mm², absolutně bezpečná a bezpečná. Max. Vhodné do ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, kuchyně atd. Výkon až 4000 W max. 250 v, 16 a. Použití vysoce kvalitní mědi jako vodiče snižuje spotřebu při použití elektrických zařízení. Vícenásobná zásuvka 2 v 1– – napájecí kabel 2 v 1 pro snížení nepořádku na psacím stole, počítače, tablety, dvojitá zásuvka Schuko pro větší pohodlí, můžete používat dva domácí spotřebiče současně.

Dvojitý konektor pro zásuvku – zásuvka je vhodná pro uzemnění zásuvek s ochranným kontaktem podle německé normy. Zásuvkový adaptér– – prodloužení konektoru s krátkým kabelem, krátký kabel lze flexibilně otáčet. Už si nemusíte dělat starosti, že židle zatlačí na neuspořádané dráty.
ZnačkaMKSENSE #ad
VýrobceMKSENSE #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka1.97
Záruka1

5. MKSENSE

#ad

2 eura a 1 zásuvka s ochranným kontaktem 4000 W max, vícenásobné zásuvky bez kabelu, 3 přihrádky zásuvka s vypínačem, 3 USB 17 W, domácí 3A3U evropský standard, Zásuvková kostka s USB

#ad
MKSENSE #ad - Může zkrátit dobu nabíjení o 30 % – 50 %. 3, 4 a max. Rychlé nabíjení – vícenásobná zásuvka bez kabelu se 3 usb přípojkami, každé usb dodává až max. 6v1 vícenásobné zásuvky s usb – tato vícenásobná zásuvka s usb má 1 zásuvku schuko a 2 euro zásuvky, 3 usb přípojky.

750 °c zpomalující hoření a bezpečnost dětí-- zásuvka s vypínačem je vyrobena z nehořlavého pc materiálu a maximální teplota tepelné odolnosti může dosáhnout 750 °, dětská pojistka, aby se zabránilo náhodnému dotyku a chránila bezpečnost dětí. Může napájet 6 zařízení současně. Prošel bezpečnostní certifikací CE, antistatickou a zkratovou ochranu, robustní, Rohs. Zásuvka s maximálním výstupním výkonem 4000 W je vhodná pro většinu elektrických zařízení.

Má přepětí, nadproud, je stabilní, bezpečný.17 w/5 v nabíjecí proud. Prostorově úsporné zásuvky -- velikost vícenásobných zásuvek s vypínačem činí 75 × 75 × 75 mm, do batohu nebo aktovky a ideální na doma, hmotnost 215 g, v kanceláři nebo na cesty. Bezpečnostní ochrana-- zásuvková kostka bez kabelu s vypínačem může v případě potřeby kdykoli přerušit napájení.
ZnačkaMKSENSE #ad
VýrobceMKSENSE #ad
Výška2.95
Délka2.95
Šířka2.95
Číslo díluZLD-33EU
ModelkaZLD-33EU
ZárukaZáruka výrobce 3 měsíce

6. TESSAN

#ad

Prodlužovací kabel 2 m, 3 USB vícenásobná zásuvka s vypínačem, TESSAN Zásuvková lišta se 4 přihrádkami s USB, zásuvková lišta s USB, vícenásobná, 7 v 1, 3600 W rozdělovací zásuvka, vícenásobná zásuvka

#ad
TESSAN #ad - Současně lze nabíjet až 7 zařízení, výstup 2, což stačí k nabíjení většiny hudby nebo hracích zařízení v prostoru PC. Před použitím prosím potvrďte, že přístroj nepřekračuje 3600 W. 2m prodlužovací kabel: prodlužovací kabel s vícenásobnou zástrčkou má štíhlý profil, kompaktní velikost 28, zabírá málo místa.

Vhodné pro různé scénáře jako obývací pokoj, 8 x 4 cm, 2 x 5, škola ložnice a kancelář. Na port. Montáž na stěnu: zásuvková lišta usb má na zadní straně dva otvory pro zavěšení na stěnu. 3600 w a 3 usb porty celkový výkon 3 a, 4 a max. Zásuvková lišta s vypínačem: tato rozvodná zásuvka se dodává s vypínačem, zásuvková lišta s usb může pomocí vypínače vypnout všechny zásuvky a šetří tak více proudu.

Zásuvková lišta 7 v 1: vícenásobná hranatá zásuvka je vybavena 4 ac porty max. Usb přípojka nabízí nabíjecí proud až 3 a, vhodný pro mobilní telefony, tablety a další USB zařízení. Zásuvková lišta s usb šetří místo na ploše a udržuje pořádek. Univerzálnost: vícenásobná nabíječka s usb dokáže rozpoznat vaše zařízení a nastavit výstupní výkon.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad

7. JSVER

#ad

Domácnost 1,5 m kabel – černá, JSVER Zásuvková lišta kostka USB vícenásobná zásuvka Cube přepěťová ochrana 3 přihrádky se 3 USB 15,5 W zásuvkami 3680 W s vypínačem pro kancelář

#ad
JSVER #ad - Usb výstup: 5 v, každý port podporuje až 2, usb výkon: 15, 5 w, může inteligentně identifikovat vaše zařízení a pokusit se maximalizovat rychlost nabíjení. Díky optimálnímu rozdělení proudu je dosaženo rychlosti nabíjení až 2, 4 A. Výkonné funkce: připojovací výkon: 3680 w max; provozní napětí: 230 v; napájení: 16a.

Bezpečnostní kryty udržují nepoužité zásuvky v případě, nadměrnému proudu, že je vaše elektronika chráněna před přepěťovými špičkami. Nabijte vše a napájejte jej proudem od velkých zařízení až po váš telefon. Plná ochrana: nabízí přepěťovou ochranu 350 j, zkratu a špatnému kontaktu. Vysokorychlostní nabíjení: každý jednotlivý usb konektor, 3, který plně využívá inteligentní nabíjecí technologii, 1 a, 4 a na jedno připojení.3 zásuvky a 3 usb nabíjecí přípojky: zásuvková kostka má 3 síťové zásuvky a 3 usb přípojky s 1, 5m síťovým kabelem pro optimální dosah.

Kompaktní a přenosný: 7, 6 cm, ideální na doma, 6 * 7, zbrusu nový design rubik cube; dostatečně malý, aby se vešel do batohu / aktovky, 6 * 7, do kanceláře nebo na cesty. Chrání proti přetížení, že je nepoužíváte, přepětí, aby bylo zajištěno, a chrání vaše děti a domácí zvířata před každou nepoužívanou zásuvkou. Má extra dlouhý 1, 5 mm², 5 m prodlužovací kabel h05vV-F 3 x 1, který umožňuje pohodlný přístup k proudu.
ZnačkaJSVER #ad
Výrobce‎J&V Technologie GmbH #ad
Výška0.04
Délka2.99
Šířka2.99
Číslo díluJSVER-PS3132-BK
ModelkaJSVER-PS3132-BK

8. HOVNEE

#ad

Přepěťová ochrana a ochrana proti zkratu, HOVNEE Zásuvková lišta, černá, 12 zásuvkových věží 2500 W/10 A s 5 USB nabíjecími přípojkami a kabelem 2,0 m 5 V/4,5 A, vícenásobná zásuvka

#ad
HOVNEE #ad - Vícenásobná zásuvka přepěťová ochrana: zásuvková lišta zabudovaná ochranná dvířka, automaticky vypne napájení, pokud dojde k přepětí nebo zkratu. Dva nezávislé spínače: zásuvková lišta přepěťová ochrana se sadou dvou spínačů a LED indikátorem.

Vícenásobný konektor ideální pro kanceláře a rodiny. Spora místa: zásuvková lišta s usb věžovým designem, ve srovnání s běžnými zásuvkovými lištami může tato zásuvková věž ušetřit více horizontálního místa. Vícenásobná zásuvka: s 12 zásuvkami a 5 usb přípojkami, prodlužovací kabel 2 m se hodí pro mobilní telefony, notebooky a lampy, vícenásobná zásuvka s usb může nabíjet více elektronických zařízení a nabízí vám čistý a uklizený desktop.

Dobré materiály: zásuvková lišta přepěťová ochrana použijte ohnivzdorný plast a ohnivzdorné ABS, přetížení, přepětí, zkratovou ochranu a dětský proud a certifikační značky CE a RoHS. V takovém případě odpojte zásuvkovou věž USB od sítě a stiskněte tlačítko Reset.
ZnačkaHOVNEE #ad
VýrobceHOVNEE #ad
Výška0.04
Délka9.06
Šířka4.92
Číslo díluSR16
ModelkaB07QRPWQXF

9. Sameriver

#ad

Kancelář, přepěťová ochrana, zásuvková věž, 3M prodlužovací kabel, Zásuvková lišta se 4 USB, Sameriver 8násobná zásuvka, zásuvková lišta s vypínačem, vícenásobná zástrčka pro domácnost

#ad
Sameriver #ad - Pokud jej nepoužíváte, jednoduše stiskněte spínač, abyste vypnuli proud a ušetřili zbytečný proud. 3m zásuvková lišta s usb s lištou zásuvek přepěťová ochrana s prodlužovacím kabelem 3m můžete bez problémů obejít druhý konec pohovky. Pokud je síťový zdroj přetížený/přehřátý / zkratovaný, spolehlivý spínač přetížení se automaticky spustí, aby chránil vaše zařízení.

Není nutné síťový kabel zapojovat a odpojovat, aby byla zajištěna bezpečná spotřeba proudu. Výstup usb-a: 5 v-2, mp3, usb-c výstup: 5 V-3 A. Záruka vrácení peněz s více zástrčkamico obdržíte: zásuvková lišta s usb, 18 měsíců bezplatného vrácení / vrácení peněz, manuál, celoživotní technická podpora a přátelský zákaznický servis. Vícenásobná zásuvka přepěťová ochranazásuvková lišta s usb prošla certifikací ce a rohs a používá pokročilé žáruvzdorné materiály. 12v1 vícenásobná zásuvka 8násobná a 3 usb a + 1 usb-c zásuvná lišta napájí všechny přístroje na vašem počítači přes kompaktní rozbočovač, 4 A, usb nabíjecí přípojka podporuje nabíjení mobilních zařízení jako jsou mobilní telefony, iPady, digitální fotoaparáty atd.

Vhodné pro různé oblasti jako kancelář, soukromý život atd. Energeticky úsporná zásuvka s vypínačem zásuvková věž se 4 spínači má na každém patře samostatný ovládací spínač, který řídí vždy 2 odpovídající zásuvky v každém sloupci. Kompaktní velikost 11, 75 × 17, 75 × 11, 83 cm nabízí více možností umístění.
ZnačkaSameriver #ad
VýrobceSameriver #ad
Výška6.89
Délka4.72
Hmotnost2.2
Šířka4.72
Číslo dílu1
ModelkaZYC05

10. TESSAN

#ad

Pro nástup do školy a začátek, Dvojitá zástrčka do zásuvky, vícenásobná zásuvka, zásuvkový adaptér, 3násobná USB nabíječka, TESSAN 5 v 1, kompatibilní s telefonem, vícenásobná zásuvka se 2 USB

#ad
TESSAN #ad - Iroké zásuvky pro velký adaptér, žádné zakrytí a překrytí. Ať už v obývacím pokoji, 5 a. 16 a. Zabudovaný indikátor slabého světla, zda se normálně nabíjí, extrémně jemné osvětlení vám dá vědět, ale design indikačního světla nebude rušit váš klid. Usb vícenásobný konektor 2, v ložnici, rozvodná zásuvka může uspokojit vaše vyšší požadavky na nabíjení díky více USB přípojkám.

To platí i pro potřeby nabíjení školního příslušenství školních potřeb. Vícenásobná zásuvka bez kabelu: zásuvkový adaptér s usb splňuje požadavky současného použití více domácích spotřebičů. Vícenásobný konektor bez kabelu šetří místo a udržuje vaše školní potřeby organizované. 2 přihrádky euro zásuvka max. Přenosný a lehký: díky kompaktní velikosti a lehkému designu lze trojitou zásuvku bez problémů přepravovat v kabelce, cestovní tašce nebo aktovce, když cestujete nebo se vracíte do školy, školní tašce, ani nepocítíte jeho váhu.

Vhodné pro všechny příležitosti: náš 3násobný rozdělovač zásuvek lze použít v každém interiéru. Rozšíření zásuvky 5 v 1 s usb: výkon až 3600 w max. 3násobný vícenásobný konektor s usb: jednoduše zapojte tessan usb zásuvku do libovolných německých komerčních zásuvek s ochranným kontaktem a získáte rozšíření na 1 zásuvku Schuko, 2 přihrádky euro zásuvky a 2 USB zástrčky.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Hmotnost0.33