Top 10 globus Antik Messing – Školní glóbusy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EXERZ

#ad

Otočný výukový globus od Exerz – v angličtině český jazyk nelze zaručit – průměr 10 cm

#ad
EXERZ #ad - Zábava a vzdělávání: podporuje zvídavé děti při poznávání světa vědy. Varování: nevhodné pro děti do tří let – vhodné od osm let;. Jazyk: globus je pouze v anglickém jazyce český jazyk nelze zaručit. Otočný globus pro vzdělávání a zábavu od exerz, průměr: 10 cm, snadné odečítání zeměpisných zón; otočný na stabilním stojanu.
ZnačkaEXERZ #ad
VýrobceExerz Ltd #ad
Výška9.8
Délka14.2
Hmotnost2.65
Šířka9.9
Číslo díluAntiker Globus
ModelkaEX
Záruka1 Year

2. Idena

#ad

Idena 22904 – světelný glóbus, průměr cca 30 cm, s LED osvětlením a vypínačem, v antickém stylu, fyzická a politická mapa

#ad
Idena #ad - Včetně síťového zdroje a energeticky úsporné LED a s vypínačem na napájecím kabelu zeměkoule. Neosvětlený obrázek: zeměpisná mapa světa, 2.

Hravé učení a rozšiřování znalostí zeměpisu se zábavným faktorem dobré nálady pro celou rodinu, ideální jako dárek pro školáky a žáky. Led světelný globus v antickém stylu se dvěma obrázky na kartách, 1. Popis v německém jazyce, jména příslušných hlavních měst jsou označena podtržítkem. Obrázek na mapě osvětlený: politická mapa se všemi zeměmi. Průměr cca 30 cm, s tmavě hnědou plastovou nohou, lze ručně otáčet o 360°, smontované cca výška 44 cm.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIdena #ad
Výška12.4
Délka12.01
Šířka11.81
Číslo dílu22904
Modelka22904
Záruka0 let záruka výrobce

3. EXERZ

#ad

Otočný výukový globus od Exerz – v angličtině český jazyk nelze zaručit – průměr 10 cm

#ad
EXERZ #ad - Varování: nevhodné pro děti do tří let – vhodné od osm let;. Zábava a vzdělávání: podporuje zvídavé děti při poznávání světa vědy. Otočný globus pro vzdělávání a zábavu od exerz, průměr: 10 cm, snadné odečítání zeměpisných zón; otočný na stabilním stojanu. Jazyk: globus je pouze v anglickém jazyce český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaEXERZ #ad
VýrobceExerz Ltd #ad
Číslo díluEX-GL
ModelkaMS-1008-S
Záruka1 rok

4. National Geographic

#ad

Světelný glóbus v klasickém stylu – 30cm globus se stabilním stojanem a kovovým poledníkem, obrázek na mapě 2023 fyzický/politický s LED osvětlením, aktuální německý mapový, National Geographic

#ad
National Geographic #ad - Stabilní a kvalitní – zeměkoule stojí na stabilním, otočném stojanu. Optimální velikost – klasická koule globulu má průměr 30 cm a včetně podstavce celkovou výšku cca 40 cm.

Všechny popisy jsou opatřeny německými názvy zemí a měst – vhodné také jako školní globus. Tak má typickou velikost zeměkoule, která se od nepaměti osvědčila. Celkově pěkný a dekorativní dárek. Kvalita od národní geografie – tento osvětlený glóbus od national geographic má aktuální německý mapový materiál z roku 2023 v klasickém stylu.

Energeticky úsporné světlé led – zeměkoule je osvětlena LED lampou E14, 2 W a je tak velmi dobře čitelná i ve tmě. Dekorativní a pohledný – tento klasicky navržený glóbus je obzvláště dekorativní a nabízí díky svému fyzikálnímu/politickému obrázku mnoho informací pro nejrůznější účely.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad

5. EXERZ

#ad

španělská mapa, doma a kanceláře, Exerz 14 cm antický glóbus, do školy, kovová základna bronzová barva, pedagogická/geografická/moderní dekorace na psací stůl

#ad
EXERZ #ad - Používáme nejlepší materiál, stylový, kvalitního inkoustu atd. Budete povzbuzováni, najít místo a zjistit, na kterých byly nebo nebyli, abyste si přečetli a poznali skutečnost Země geograficky a historicky. Dětské narozeniny, otevření nové kanceláře – vítáte být kreativní.

Samotný výrobek se otáčí na stabilním stojanu. Dejte například někomu, Vánoce, vynikající kousek atd. DÁrek: balení v prvotřídním boxu pro kutily, kdo by rád ozdobil studio nebo kavárnu, akce pro přátele, perfektní nápad na dárek pro téměř všechny příležitosti. Kovová základna a vysoká kvalita: překrásný, perfektní pro dekoraci doma a v kanceláři, který můžeme použít v oboru, nápadný globus s lesklým a nerezovým kovovým obloukem a bronzovým základem, včetně ušlechtilé oceli, moderní vzhled nebo jednoduše se hodí k barvě zvoleného bodu.

Děti mohou případně prozkoumat kontinenty, co se na něm nachází a co se kolem něj nachází. Zábava a vzdělávání: náš globus má aktuální detaily a vybízí zvědavé děti, aby prozkoumaly svět vědy vlastníma rukama a očima. Exerz globus průměr 14 cm, výška včetně stojanu: 19 cm, otáčí se na stabilním kovovém stojanu;. Nevhodné pro děti do tří let – vhodné pro děti starší 3 let. Pozor: karta je v angličtině ne v německu.
ZnačkaEXERZ #ad
Číslo díluEX-GLAT

6. EXERZ

#ad

Metallbasis Bronzierte Farbe, Zuhause und Büro, Exerz 14cm Antiker Globus- Englische Karte, Pädagogische/geografische/moderne Schreibtischdekoration, für Schule

#ad
EXERZ #ad - Spaß & bildung: unser globus verfügt über aktuelle details und ermutigt neugierige kinder, die welt der Wissenschaft mit eigenen Händen und Augen zu erkunden. Nicht geeignet für kinder unter drei Jahren - geeignet für Kinder über 3 Jahren. Achtung: die karte ist in englisch nicht in Deutschland. Sie werden ermutigt, die Tatsache der Erde geografisch und historisch zu lesen und zu erkennen.

Geben sie zum beispiel jemandem, als herausragendes Stück usw. Exerz globus 14 cm durchmesser, höhe Inklusive Stand: 19 cm, Es dreht sich auf einem stabilen Metallständer;. Geschenk: verpackung in erstklassiger bastelbox, eröffnung eines neuen Büros - Sie sind herzlich eingeladen, Weihnachten, der gerne ein studio oder ein café dekorieren würde, Veranstaltung für Freunde, perfekte Geschenkidee für fast alle Gelegenheiten. Das produkt selbst dreht sich auf einem stabilen Ständer. Kinder können möglicherweise die kontinente erkunden, einen Ort ausfindig machen und herausfinden, auf denen sie waren oder nicht waren, was sich darauf befindet und was sich um ihn herum befindet.

Wir verwenden das beste Material, hochwertiger Tinte usw. Metallbasis & hohe qualität: wunderschöner, das wir in der branche verwenden können, einschließlich edelstahl, perfekt für die Dekoration zu Hause und im Büro, als stilvoller, auffälliger globus mit einem glänzenden und rostfreien Metallbogen und einer Basis aus Bronze, moderner Look oder einfach passend zur Farbe des von Ihnen gewählten Spots. Kindergeburtstag, kreativ zu sein.
ZnačkaEXERZ #ad
VýrobceExerz Ltd #ad
Výška7.56
Délka5.71
Šířka5.71
Číslo díluEX
ModelkaEX
Záruka1 Year

7. ORBIT GLOBES & MAPS

#ad

ORBIT GLOBES & MAPS, Světelný glóbus – 30 cm globus se stabilním stojanem, aktuální německý obrázek na mapě, obrázek na mapě 2023 fyzický/politický s LED osvětlením

#ad
ORBIT GLOBES & MAPS #ad - Tak má typickou velikost zeměkoule, která se od nepaměti osvědčila. Energeticky úsporné světlé led – zeměkoule je osvětlena LED lampou E14, 2 W a je tak velmi dobře čitelná i ve tmě.

Všechny popisy jsou opatřeny německými názvy zemí a měst – vhodné také jako školní globus. Stabilní a kvalitní – zeměkoule stojí na stabilním, otočném stojanu. Německý popis – tento osvětlený glóbus má aktuální německý mapový materiál z roku 2023. Celkově pěkný a dekorativní dárek. Dekorativní a pohledný – tento glóbus je dekorativní a nabízí se svým fyzikálním/politickým obrázkem mnoho informací pro nejrůznější účely. Optimální velikost – koule globuu má průměr 30 cm a včetně podstavce celkovou výšku cca 40 cm.
ZnačkaORBIT GLOBES & MAPS #ad
VýrobceInterkart #ad

8. EXERZ

#ad

Exerz 23 cm světelný glóbus kovový podstavec – anglická mapa – školní globus s bezdrátovým LED osvětlením – politická mapa denní čas – souhvězdí hvězdy noc – zábava a vzdělání

#ad
EXERZ #ad - Slouží jako přístupové body pro návod dětí a žáků a pro kritické myšlení. Nápad na dárek: exerz představuje tuto jedinečnou dvojitou kouli alaysky v prémiové kvalitě. Náš glóbus má také aktuální detaily, aby objevovaly svět vědy.

A kabel volně zapněte, s tmavě modrým pozadím a zvýrazněnými hvězdami. Je to nejen skvělý kus vnitřní dekorace, ale také noční světlo a perfektní výuková hračka pro stále zvědavé děti, které vzbudí jejich fantazii a zvědavost. Bezdrátové osvětlení: provoz s patentovanou technologií pouze na baterie, žádné potíže s kabely.

Rozměry a péče: průměr: 23 cm na stabilním stojanu. Baterie nejsou součástí dodávky. Má politickou kartu, když je LED vypnutá. Vyžádejte si 2 x aa baterie nejsou součástí dodávky. Zábava a vzdělávání: perfektně se hodí do pedagogického přístupu k učení, inženýrství, při kterém věda, povzbuzuje zvědavé děti, technologie, umění a matematika S. T. E. A. M.
ZnačkaEXERZ #ad
VýrobceExerz Limited #ad
Hmotnost2.87
Číslo díluEX-JQ23
ModelkaEX-GL

9. EXERZ

#ad

Geografická, potažená zlatou barvou – anglická mapa, Exerz 20 cm globus zlatá barva metalický – pedagogická, moderní stolní dekorace – kovový oblouk a základna

#ad
EXERZ #ad - Vysoká kvalita a dárek: samotný výrobek se otáčí na stabilním stojanu. Doporučujeme vám, aby prozkoumaly svět vědy vlastními rukama a očima. Zábava a vzdělávání: náš glóbus má aktuální detaily, a co se nachází v blízkosti. Používáme nejlepší materiál, okruh přátel, aby byl tento glóbus skutečným luxusem bez zklamání.

Má vysokou kvalitu tisku, která je jemná a jasná a vedla k velmi jednoduchému a zábavnému zážitku při čtení zeměpisné sféry. Zajistěte, mezi nimi je ušlechtilá ocel, vánoce, otevření kanceláře – jste srdečně zváni k kreativitě. Zobrazuje země, politické hranice, hlavní města, velká města a mnoho dalšího. Nervózní kov: překrásný, světlé a přesto elegantní, jako stylový, nápadný glóbus v kovově zlaté a bílé, perfektní pro dekoraci doma i v kanceláři, s lesklým ocelovým obloukem a soklem, moderní vzhled nebo jednoduše ladí s barvou vybraného bodového světla.

Dětské narozeniny, kvalitní inkoust a tak dále. Balení v prvotřídní krabičce pro kutily, který můžeme použít v oboru, perfektní nápad na dárek pro téměř všechny příležitosti. Více než dekorace: zlatá kovová kulička exerz má průměr 20 cm a velikost stojanu 30 cm. Můžete jej používat každý den a kdykoli se k němu uchýlit. Dát.
ZnačkaEXERZ #ad
VýrobceExerz Ltd #ad
Výška12.01
Délka8.07
Šířka8.07
Číslo díluMT
ModelkaMT
Záruka1 rok

10. ORBIT GLOBES & MAPS

#ad

Aktuální německý obrázek na mapě, obrázek na mapě 2023 politický s LED osvětlením, ORBIT Globes & Maps, 30 cm vintage globus se stabilním stojanem, Retro svítící glóbus v antickém stylu

#ad
ORBIT GLOBES & MAPS #ad - Dekorativní a pohledný – tento anticky vytvořený glóbus je obzvláště dekorativní a nabízí díky svému politickému obrázku mnoho informací pro nejrůznější účely.

Stabilní a kvalitní – zeměkoule stojí na stabilním, otočném stojanu. Tak má typickou velikost zeměkoule, která se od nepaměti osvědčila. Energeticky úsporné světlé led – zeměkoule je osvětlena LED lampou E14, 2 W a je tak velmi dobře čitelná i ve tmě. Optimální velikost – retro globuová koule má průměr 30 cm a včetně podstavce celkovou výšku cca 40 cm. Všechny popisy jsou opatřeny německými názvy zemí a měst – vhodné také jako školní globus. Celkově pěkný a dekorativní dárek. Německý popis – tento osvětlený glóbus má aktuální německý materiál mapy z roku 2023 ve starožitném stylu.
ZnačkaORBIT GLOBES & MAPS #ad
VýrobceTecnodidattica #ad