Top 10 Gel Glitzerstifte Kinder – Voskovky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Staedtler

#ad

6 kusů v sadě, také ideální pro okenní sklo, třpytivé barvy, STAEDTLER Gelové pastelky Noris Club 2390M C6, super měkké a barevně intenzivní, perfektní pro malé dětské ruce

#ad
Staedtler #ad - Zářivé barvy s třpytivým efektem. Perfektní pro malé dětské ruce, super měkké a barevně intenzivní. Snadná manipulace: otáčení a malování, CE - vhodné pro děti DIN EN-71. Rozsah dodávky: 6 zářivých třpytivých barev v kartonovém pouzdře. Efektové barvy: ideální pro malování na okenní sklo a hladké plochy, krycí na tmavých podkladech.
ZnačkaStaedtler #ad
VýrobceSTAEDTLER #ad
Výška0.98
Délka7.09
Hmotnost0.35
Šířka5.31
Číslo dílu2390M C6
Modelka2390M C6 ST
Zárukažádné

2. Mutsitaz

#ad

Mutsitaz Sada 48 ks gelových tužek včetně třpytivých metalických pastelových 4 druhů pro kreslení psaní dospělých a omalovánky by

#ad
Mutsitaz #ad - Profesionální úroveň – nejčastěji používaných 48 barev, včetně 4 různých druhů inkoustu: 12 metalických + 12 třpytivých + 12 neonových + 12 gelových per. Multifunkční – naše gelová pera mají profesionální a plynulejší psací výkon, kreslení, který se hodí pro celou řadu aplikací, jako jsou omalovánky pro dospělé, barvení.

Bezrizikový nákup a nejlepší zákaznický servis – nákup s důvěrou! Nabízíme 90denní záruku vrácení peněz bez otázek! Bezpodmínečně! Prémiová kvalita – ergonomická designová skořepina na tužky, kvalitní inkoust a jemné 1, zajistěte, žádné vyblednutí, nepřeskakují, 0 mm hroty, aby každá tužka pohodlně držela. Zdraví a bezpečnost – naše tužky používají vědeckou formulaci inkoustu, bez kyselin, netoxický, bezolovnatý, trvanlivý inkoust odpovídá normám ASTM D-4236.
ZnačkaMutsitaz #ad
VýrobceMutsitaz #ad
Výška1.22
Délka9.22
Hmotnost0.35
Šířka7.88
Číslo díluFL-C12
ModelkaFL-M-48

3. LUZOON

#ad

Scrapbook-1 mm krajka jemná, návštěvní kniha, pohlednice, Bullet Journal, LUZOON Super metalické tužky, 12 barev třpytivých tyčinek Neon Gel Pen Glitter Akrylové tužky na bílý papír, DIY fotoalbum

#ad
LUZOON #ad - Nejlépe se hodí pro kreslení na bílý papír, nelze malovat na kámen nebo sklo. Prémiová kvalita tyto kovové tužky jsou inkoust na bázi vody, bez kyselin, netoxické a šetrné k životnímu prostředí. Co dostanetesada s 12 barevnými metalickými popisovači a přátelským zákaznickým servisem.

Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni s našimi metalickými tužkami, nabízíme vrácení peněz až na 30 dní, aniž byste museli klást otázky. Dobré dárky na velikonoce, nový rok, Vánoce, kreslení čmáranice, nástup do školy atd. Zlatý prášek nebo stříbrný prášek se dodává v různých barvách. Zvlášť báječné, zamilujete se do malby. 12 super metalických barev sada metalických tužek obsahuje 12 nádherných barev super třpytivý efekt: zlatá, oranžová, tmavě fialová, červené zlato, stříbrná, zelená, fialová, růžová, tmavě modrá, tmavě zelená, modrá, černá.

Plynulá barva efekt reprodukce barev je pozoruhodný. Při psaní je to, jako by barvy tekly. Není tedy vodotěsný. Perfektní dárektato sada kovových tužek se dobře hodí pro pohlednice, díkůvzdání, fotoalbum, typografii v různých barvách, sběratelská alba.
ZnačkaLUZOON #ad
VýrobceLUZOON #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluZLB-12-W
ModelkaZLB-12-W
Záruka1 YEARS

4. Shuttle Art

#ad

Třpytivé tužky vhodné pro dospělé a děti k označování, psaní, 80 kusů třpytivých gelových tužek Shuttle Art v sadě, kreslení, 40 barevných třpytivých gelových per se 40 náhradními náplněmi

#ad
Shuttle Art #ad - Plné přizpůsobení barev a syté barvy: shuttle art 40 barevných třpytivých gelových popisovačů obsahuje normální třpytivé barvy a neonové třpytivé barvy. Buďte si jisti, že kupujete naše výrobky.

Toto pero má syté pigmenty, k ozdobení příručky, zářivé barvy a jemný inkoust. Plná třpytivá barevná sada: všechny barvy tohoto pera jsou třpytivé barvy, které mohou splnit potřeby milovníků třpytivých gelových tužek. Dobrá kvalita: špička pera má dlouhou životnost, je netoxická a neobsahuje kyseliny a píše hladce. Servisní záruka: vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou.

Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni nebo máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Hodí se pro dospělé nebo děti k obarvení omalovánek, skicování graffiti, každodennímu psaní a psaní a může vaší každodenní umělecké tvorbě přinést mimořádnou zábavu. Malé balení: kompaktní balení se pohodlně ovládá a snadno se přenáší.
ZnačkaShuttle Art #ad
VýrobceShuttle Art #ad
Výška0.91
Délka11.81
Hmotnost0.71
Šířka9.02
Číslo díluSAGGP-40
ModelkaSAGGP-40

5. Mesen

#ad

Třpytivé lepidlo pro ruční práce, dekorace a kreativní tvorba v tubě s jemným dávkovacím hrotem, Mesen 10 kusů třpytivých lepidel Glitter Glue Original, umělecké a řemeslné třpytky

#ad
Mesen #ad - Lze prát a bezpečně tyto třpytivé gelové tužky lze prát, takže se snadno čistí a bezpečně se používají pro děti. Ivé barvy sada 10 ks třpytivých lepicích tyčinek je k dostání v různých barvách, které se perfektně hodí k tomu, aby každému uměleckému projektu nebo dekoraci dodaly nádech lesku.

Jednoduše odšroubujte čepici a začněte s kreací! mnohostranně použitelné tyto třpytivé gelové tužky se perfektně hodí pro celou řadu uměleckých projektů a dekoračních předmětů, jako jsou scrapbooking, výroba karet a kutilské práce. Motto ukončení lepicí tyčinka "uzávěry na ukončení studia v různých barvách" v této sadě se perfektně hodí pro výrobu uměleckých řemesel na téma ukončení studia a je tak nutností pro každou závěrečnou oslavu nebo závěrečnou oslavu.

Snadné použití tyto diy třpytivé fixy pro umění a řemesla se snadno používají a jsou proto vhodné pro děti i dospělé.
ZnačkaMesen #ad
VýrobceMesen #ad
Výška0.67
Délka4.21
Hmotnost0
Šířka5.35
Číslo díludeymmu045
ModelkaGlitter Glue Stick

6. Efimeso

#ad

Efimeso 100 Pack Gelschreiber Gelstifte Set 50 Glitter Gel Stifte mit 50 Nachfüllungen in Reißverschlussetui für Erwachsene Malbücher und Kinder schreiben Zeichnung Doodling

#ad
Efimeso #ad - Sichere und hochwertige qualitÄt: die gelschreiber für kinder haben eine wissenschaftliche Formel mit hochwertiger Tinte, überlegene Schreiben Erfahrung, die ungiftig und säurefrei ist. Die satten farben und leuchtenden tinten erlauben es Ihrer Fantasie, Pastell, Neon, diese Farben zu kombinieren und spektakuläre Kunstwerke zu schaffen.

5. So können sie ganz einfach eine Farbe auswählen und sie überallhin mitnehmen, wann immer Sie wollen. Eine vielzahl von farben - dieses set von glitzergelstiften enthält 50 gelstifte und 50 Gelminen. Die glitzerstifte enthalten 6 verschiedene Tinten: Metallic, Glitter, Classic, Swirl.22. 3. 1. Die hervorragende, leuchtenden Farben, frei fließende Tinte sorgt für einen angenehmen Griff und ein flüssiges Schreibgefühl. Vielfältige verwendungsmöglichkeiten - die farbigen gelstifte zum ausmalen für erwachsene eignen sich perfekt für Malbücher für Erwachsene, zum Zeichnen, Journaling, Dekorieren, Mädchen und Künstler, Notizbuchschreiben und mehr.

Einfach zu öffnen und mitzunehmen - unsere gelschreiber werden in einem schwarzen Reißverschlussetui aufbewahrt, um Ihre Kreativität zu fördern, das für jeden Stift ein eigenes Fach hat. Qualitativ hochwertige gelstifte - dieses gelstifte set besteht aus hochwertigen Materialien mit langlebigen, die nicht so leicht verblassen. Das gelschreiber-set wird mit einem malbuch für Erwachsene geliefert und ist somit ein ideales Geschenk für Kinder, Erwachsene, Scrapbooking, Ausmalen, Kritzeln, die gerne malen.
ZnačkaEfimeso #ad
VýrobceEfimeso #ad
Hmotnost1.43
Číslo díluEfimeso-A012
ModelkaEfimeso-A029-100

7. EooUooIP

#ad

Für Bücher, schnelles Trocknen, Glitzerstifte Gel,12 Farben, Skizzieren und Basteln

#ad
EooUooIP #ad - Sie können nicht nur die präzisesten Linien zeichnen, und wenn Sie es malen, genießen Sie einfach samtweiche Farbe. Es ist auch ein passendes geschenk für Erwachsene, Zeichnen, Dekorieren, Tagebücher, Scrapbooking, Basteln, die gerne künstlerisch sind und skizzieren.

Atemberaubendes geschenk. Gute pigmente zur verglasung für künstler. Professionelles zeichenerlebnis: das Farb-Glitzerstift-Set bietet Ihnen hochwertige, langlebige, lebendige und leuchtende Farben, die nicht überspringen, verschmieren oder verblassen. Perfekt für partyeinladungen, Skizzieren, Grußkarten, Büroarbeit und Schulnotizen. Hochwertig und langlebig. Sorgfältig verarbeitet für eine einfache handhabung, keine Sorgen über Blutungen. Mit allen stilauswahlen, ihren geist zu öffnen, ermöglicht dieses Beauty-Builder-Werkzeug-Set Ihnen, um in den Muse-Raum zu fliegen.

Dieses stifte-set könnte das interesse der kinder für malen und zeichnen wecken. Machen sie sich einfach eine schönere Welt auf Ihrer Hand. 1 packung enthält 12 lebendige farben, alle Farben sind hell und erstaunlich, und die Tinte fließt und macht das Färben zu einem Vergnügen. Sobald die linien fertig sind, geeignet für alle Fähigkeitsstufen. 12 gel-stifte.
ZnačkaEooUooIP #ad
VýrobceEooUooIP #ad
Výška0.51
Délka5.91
Hmotnost0.26
Šířka5.91
Číslo díluCPEU-12 Gel Pen-FBA

8. Generic

#ad

Neutrální dívčí tužky pro rukopis, Zasněné třpytivé pastelky, poznámky a označení, sada třpytivých gelových tužek, měnící se barvy, 12 barev

#ad
Generic #ad - Za druhé mají tyto gelové tužky rychle schnoucí technologii, která po použití rychle schne. Vzhledem k tomu, je bezpečnost a komfort jádrem designu. Především nabízí tato sada gelových per 12 barevných možností. Jsou vyrobeny z ekologických materiálů a jsou vybaveny protiskluzovou rukojetí, že se u výrobku jedná o neutrální sadu tužek pro děti, která usnadňuje kontrolu a držení malých rukou.

Za zmínku stojí také to, že tužky mají efekt třpytek hvězd měnící barvu. Každá barva je světlá a zářivá a jemně klouže po papíru. Celkově vzato je sada "dream glitter gel pen" velmi praktickou a veselou sbírkou nástrojů. Můžete okamžitě přejít k dalšímu kroku, že si nemusíte dělat starosti, aniž by to došlo k problémům. Je jedno, zda se používá doma, ve škole nebo v kanceláři, lze jej použít pro všechny možné účely: od ručně psaného záznamu vlastního života až po označení důležitých informací.

Používáte-li tato gelová pera, vytvoří krásný a fascinující třpytivý efekt, když jsou vystavena slunečnímu záření. Fantasy glitter gel pen jako neutrální sada tužek pro děti je vybaveno 12 barvami a rychleschnoucím třpytem s hvězdami měnícím se barvou a hodí se tak pro celou řadu použití, jako je rukopis, poznámky a značky. To je zvláště atraktivní pro děti a zvyšuje jejich motivaci k učení a kreativním aktivitám. To znamená, že se mokrý inkoust rozmaže nebo rozmazává.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceMeiN #ad
Výška0.43
Délka6.26
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo díluGlitter-S623

9. SMOOTHERPRO

#ad

Vytváření karet, ruční práce, SMOOTHERPRO Metalické gelové tužky | sada třpytivých gelových tužek 1,0 mm | 8 kusů na omalovánky, psaní s dlouhou životností | 8 barev SC623-8

#ad
SMOOTHERPRO #ad - Naši designéři jsou profesionálové v oblasti outdoorových aktivit, že naše výrobky jsou navrženy na základě skutečných požadavků a potřeb; každý den také slyšíme hlasy našich zákazníků a čas od času nabízíme řešení pro jejich obavy. Prémiová kvalita inkoust na pigmentové bázi má dlouhou životnost, je odolný vůči vodě a světlu; trvale schne a barvy působí živě a brilantně.

Metallic gel ink hladký inkoust stéká jasně na tmavém a světlém papíru; náplň na většině papírů nevykrvácí ani se nehromadí, jako je tomu u normálních neutrálních inkoustů; po zaschnutí má inkoust na světle metalicky lesklý vzhled. Rohs met raw materials tvarovaný z křišťálově čirého pc nového materiálu, který splňuje standard rohs a je netoxický pro ochranu životního prostředí, ve škole a v kanceláři. Nedoporučuje se však používat na látkách nebo jiných površích, na pracovišti, lze jej bezpečně používat doma, které by se měly prát a nehodnotit pro použití na kůži.

Vícenásobné použití sada kovových tužek pro různá umělecká díla jako malování, scrapbooking, barvení, DIY dekorace, výroba karet, deník, skicování, kreslení, psaní nebo jiné umělecké výtvory. Značka, jako jsou cnc frézované tužky, pera z uhlíkových vláken, titanové tužky, na kterou se můžete spolehnout hledejte na amazonu další naše tužky, mosazné tužky, plnicí pera a další jedinečná tužka.
ZnačkaSMOOTHERPRO #ad
VýrobceSMOOTHERPRO #ad
Výška0.4
Délka6.18
Hmotnost0.08
Šířka2.64
Číslo díluSC623-8
ModelkaSC623-8

10. Shuttle Art

#ad

60 bunte Gel Stifte mit 60 Ersatzminen in Tragetasche, mit Malbuch für Erwachsene, Glitzer, Glitzerstifte für Mädchen Kinder, Shuttle Art 120 teiliges Gelstifte Set, Metallic , Neon, Pastell

#ad
Shuttle Art #ad - Mit einem malbuch: dieser glitzerstifte ist gut in einer handtasche verpackt, um jeden stift zu schützen, der leicht zugänglich ist, damit er leicht zu tragen ist und Sie jederzeit und überall mit Ihrer künstlerischen Kreation beginnen können. Servicegarantie: ihre zufriedenheit hat für uns oberste Priorität. Bitte seien Sie versichert, unsere Produkte zu kaufen.

Die tinte wird gleichmäßig abgegeben, um ein reibungsloses Schreiben zu gewährleisten kein Überspringen. Die gezogene tinte trocknet schnell und verschmiert Ihre Hände nicht. Wenn sie mit unseren produkten nicht zufrieden sind oder Fragen haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Satte farben: das shuttle art farbgelstiftset ist mit einer tragbaren handtasche, 12 metallic farben, 6 Pastell Farben, eingebauten 60 Farben gelstifte und 60 farbigen Ersatzminen ausgestattet. Hohe qualität: dieser gel stifte set verwendet eine kugelschreiberspitze und zeichnet eine linie zwischen 0, 8 mm und 1 mm, die ein reibungsloses Schreiben und eine genaue Stiftsteuerung gewährleistet und es Ihnen ermöglicht, jedes Detail beim Malen zu kontrollieren.

Gewährleistete produktsicherheit: die tinte verwendet hochwertige Tinte auf Wasserbasis, außer unter 3 Jahren, ungiftig und säurefrei und ist für Menschen jeden Alters geeignet, zum täglichen Schreiben, Zeichnen usw. In der handtasche befindet sich für jeden Stift ein unabhängiger Steckplatz, sodass Ihr Stift nach längerem Gebrauch ordentlich und völlig neu ist. 60 farben sind hell, farbenreich und eine vielzahl von Tinten, 12 Neon farben und 2 Arten von Neonblitzfarben, darunter 24 Glitzer farben, 4 klassische Farben.
ZnačkaShuttle Art #ad
VýrobceShuttle Art #ad
Výška1.6
Délka10
Hmotnost2.01
Šířka7.2
Číslo díluSA GP60+60
ModelkaSA GP60+60