Top 10 FYRO Pfefferspray Zur Selbstverteidigung – Pepřové spreje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KH-Security

#ad

KH-Security Pepřový sprej RSG Zivil 63 ml FS vč. kovového klipu

#ad
KH-Security #ad - To s vyměnitelnou kazetou s tekutým paprskem. Dosah je. Rsg zivil je rozprašovač dráždivých látek,. Kapsle s tekutým paprskem 63 ml připravena k použití.
ZnačkaKH-Security #ad
VýrobceKH-Security #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílu130136

2. FYRO

#ad

FYRO Pepřový sprej pro sebeobranu | KO sprej | obranný sprej | Jet, Fog sprej | 4 metry dosah | obranný sprej pro obranu zvířat | obranný sprej na ochranu psů | 40 ml | malý

#ad
FYRO #ad - Legálně k dispozici: obranný sprej fyro je legálně k dostání v Německu bez věkového omezení pro obranu zvířat a sebeobranu dle WaffG. Made in germany: vyrobeno a testováno v německé laboratoři. Výhodný a spolehlivý: obranný sprej fyro je výhodná, ale přesto účinná alternativa ve srovnání s jinými obrannými produkty.

Vhodné pro ženy a muže: díky vysokému dosahu a dlouhé době postřiku mohou být ohromeni i fyzicky lepší útočníky. Vysoký dosah: praktický obranný sprej proti zvířatům FYRO slouží k úspěšné sebeobraně až na 4 metry. Praktický: praktický sprej se hodí do každé bundy nebo tašky a lze jej proto bez problémů vzít s sebou na jogging, procházky nebo také na turistiku.

Dlouhá doba stříkání: ochranný sprej fyro má dobu stříkání 4 sekundy, díky čemuž mohou být útočníci bez problémů vyřazeni z činnosti. Dlouhá trvanlivost: ochranný sprej proti zvířatům FYRO nemá ani po několika letech svůj účinek. Bezpečnost: fyro obranný sprej je zajištěn několika bezpečnostními prvky proti nechtěnému spuštění.
ZnačkaFYRO #ad
Výška1.46
Délka1.46
Šířka1.46
Záruka1 rok

3. ABUS

#ad

ABUS Obranný sprej SDS80 pepřový sprej pro sebeobranu – Jet stříkací paprsek – dosah 5 metrů – KO sprej – 78094

#ad
ABUS #ad - Flip-top pružinová pojistka – spolehlivě chrání před neúmyslným ovládáním spouštěče. Přípravek na dráždivé látky obsahuje "oleoresin capsicum", vyvinutý a testován v německých laboratořích - osvědčený v policejním použití. Obranný sprej abus sds80 je pepřový sprej, který je určen výhradně pro obranu zvířat a pouze pro německý trh. Koncentrovaný tryskový postřik – dosah až pěti metrů – doba stříkání osm sekund. Nová 360° stříkací technologie HDR pro funkci ze všech vrstev i u hlavy.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABKG5|#Abus #ad
Výška1.97
Délka4.92
Hmotnost0.19
Šířka1.38
Číslo dílu78094
Modelka78094
Záruka0

4. A4TECH

#ad

OC 5000 široký paprsek pepřový sprej 750 ml

#ad
A4TECH #ad - Design hasicího přístroje. Profesionální kvalita. Iroký paprsek. Pepřový sprej. V německu povoleno pouze proti napadení zvířat.
ZnačkaA4TECH #ad

5. Freizeitprofis

#ad

Ballistol obranný sprej pepř KO Jet 2 plechovky se 100 ml pepřovým sprejem dosahem až 5 m vč. signální píšťalky 6v1

#ad
Freizeitprofis #ad - Plechovky s pepřovým sprejem s patentovaným panickým uzávěrem již žádné náhodné spuštění. Mhd od pepřového spreje do 05/2024. Rozsah dodávky: 2 dvě plechovky pepřového spreje jet se 100 ml ballistol + signální píšťalka 6 v 1 signální píšťalka, LED lampa, kompas, teploměr, lupa a zrcadlo. Balistický stříkací paprsek vláknový paprsek s dosahem až 5 m. Vysoce účinný obranný sprej na bázi pepře; maximálně koncentrovaný roztok oleodresinu paprika 11 %.
ZnačkaFreizeitprofis #ad
VýrobceFreizeitprofis #ad

6. BALLISTOL

#ad

Ballistol – profesionální pepřový sprej KO-JET – Obsah:, 50 ml, vícebarevné

#ad
BALLISTOL #ad - Způsobuje podráždění. Extrémně hořlavý aerosol. Zdraví škodlivý při požití. Nádoba je pod tlakem. Obsahuje plyn pod tlakem.
ZnačkaBALLISTOL #ad
VýrobceBallistol #ad
Výška5.12
Délka14.17
Hmotnost0.13
Šířka12.4
Číslo dílu2077340
Modelka750207
ZárukaBez záruky výrobce

7. BALLISTOL

#ad

3 plechovky KO Fog pepřový sprej se sprejem 40 ml – obranný sprej, rodinné balení

#ad
BALLISTOL #ad - Obranný sprej pro sebeobranu proti útočícím zvířatům. Působí silně, spolehlivě a rychle. Ko fog pepřový sprej 40 ml 11% OC mlhový sprej. Dosah až 4 metry! s klipem na opasek! Značková kvalita - made in Germany od F. W. Klever GmbH Ballistol! Okamžitý obranný účinek.
ZnačkaBALLISTOL #ad
VýrobceBallistol #ad
Číslo dílu2445
Modelka2445
Záruka6 měsíců od data nákupu

8. KO-Fog Behördenversion

#ad

Pepř, obranné spreje, Ballistol Unisex – obranné spreje pro dospělé, 50 ml

#ad
KO-Fog Behördenversion #ad - Od roku 1874 vyrábí naše tradiční firma v německu vysoce kvalitní speciální oleje, jakož i přípravky na ošetřování, čištění a ochranu proti komárům. Včetně spony na opasek a závěsného oka. Konstrukce – pepřový sprej lze díky patentovanému panickému uzávěru v případě nouze používat snadno, rychle a kontrolovaně.

Ballistol – značka pro člověka. Upozornění – pepřový sprej patří v ger ke sprejům na obranu zvířat, které se záměrně nesmějí používat proti lidem. Použití – 4 m rozstřik mlhy pro bezpečné použití a snadné setkání. S 11% oc a více než 2, 5 milionu shu scoville units nejsilnější "biologický kule" – zaručený účinek.

Technika. Obsažené látky – sprej obsahuje kajenský pepřový koncentrát oleoresin capsicum. Po použití nechte oblečení v ideálním případě chemicky očistit. U psů nastříkejte přímo na oči, nos, pysky. Zabraňuje neúmyslnému stříkání. Zvíře. Sprej používejte pouze v případě obrany proti zvířatům, zneužití je trestné.
ZnačkaKO-Fog Behördenversion #ad
VýrobceKO-Fog Behördenversion #ad
Výška1.57
Délka4.33
Hmotnost0.13
Šířka1.57
Číslo dílu2077336
Modelka750200
ZárukaBez záruky výrobce

9. GOKarli

#ad

KO pepřový sprej Jet | Fog obranný sprej | obranný sprej proti psům | pro sebeobranu | úsporná sada | Made in Germany Jet 50 ML 2 ks

#ad
GOKarli #ad - V německu patří pepřový sprej mezi spreje na ochranu zvířat, které nelze záměrně používat proti lidem. Ať už při běhání, procházce nebo na cestě do práce: Každý se může náhle vypořádat s takovou hrozbou, jako např. Přitom hrají velkou roli nejen efektivní, rychlá obrana a deeskalující účinek tohoto obranného prostředku, ale také diskrétnost.

Elit útoku agresivního psa. S 11 % oc a více než 2, 5 milionu shu nejsilnější "biologický keule", který působí za všech okolností. Zabaleno v kartonáži GOKarli. Tento pepřový sprej nabízí v vážném případě efektivní ochranu: kombinace osvědčené účinné látky oleoresin Capsicum a spolehlivé ventilové techniky umožňuje účinnou obranu.

S vysoce koncentrovaným přírodním kajenským pepřovým koncentrátem Oleresin Capsicum v potravinářské kvalitě. Akutní nebezpečná situace nastává vždy neočekávaně. V jiných zemích se mohou podle vnitrostátních právních předpisů vyskytovat odchylky, které pepřové spreje obecně povolují nebo zcela zakazují použití proti lidem. Miliony lidí po celém světě se při takových konfrontacích spoléhají již na spolehlivý účinek pepřových sprejů.
ZnačkaGOKarli #ad
VýrobceGOKarli #ad
ZárukaNe

10. BALLISTOL

#ad

Ballistol – profesionální pepřový sprej KO-JET – Obsah:, 100 ml

#ad
BALLISTOL #ad - Způsobuje podráždění. Extrémně hořlavý aerosol. Obsahuje plyn pod tlakem. Zdraví škodlivý při požití. Nádoba je pod tlakem.
ZnačkaBALLISTOL #ad
VýrobceBallistol #ad
Výška0.79
Délka11.42
Hmotnost0.32
Šířka5.91
Číslo dílu2077342
Modelka24491
ZárukaBez záruky výrobce