Top 10 Faltschloss Fahrrad 120cm – Spirálové a skládací zámky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ABUS

#ad

ABUS Skládací zámek Bordo 6000 K s držákem zámku SH – 2dílná sada – zámky na kolo s válcem XPlus pro vysokou ochranu proti manipulaci – bezpečnostní úroveň ABUS 10 – délka 120 cm

#ad
ABUS #ad - 4 klíčů a 2 držáků. Držák sh: držák zámku pro snadnou přepravu na kole, který se díky praktickým upínacím páskům montuje bez nářadí – Bordo se odebere zepředu z držáku. Bezpečný a flexibilní: skládací zámek na kolo s bezpečnostní úrovní ABUS 10 – dobrá ochrana pro zajištění při středním riziku krádeže.

Picking. Detaily výrobku: 2 x bordo big 6000k/120 - délka 120 cm v rozloženém stavu, barva černá, hmotnost zámku 1546 g, šířka 80 mm, vč. Stabilní: 5 mm tlusté tyče a kryt jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli - tyče jsou spojeny speciálními nýty.

Stejným klíčem: oba skládací zámky sady lze otevřít stejnými klíči. Obal: skládací zámek s extra měkkým a odolným opláštěním tyčí a krytu – pro ochranu před poškozením laku a dobrou přilnavost. Xplus válec: kotoučová vložka, která nabízí obzvlášť vysokou ochranu před manipulací, jako např.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška10.5
Délka9.5
Hmotnost1
Šířka3
Číslo dílu67465
Modelka67465
ZárukaNe.

2. AARON

#ad

Patentovaný vysoce bezpečnostní zámek s držákem – lehký zámek na kolo s klíčem pro elektrokolo, AARON Zámek na kolo – bezpečný skládací zámek stupeň 14, motocykl, MTB v černé barvě, závodní kolo

#ad
AARON #ad - Vítěz evropských designových cen – zámek bije s hmotností pod 1 kg všechny své konkurenty v bezpečnostní třídě 14. Vysoká bezpečnost – extrémně pevný skládací zámek zaručuje optimální ochranu vašeho kola, motocyklu nebo skútru před útoky pomocí řezačky čepů, vrtáku nebo pily.

Buď jste 100% spokojeni, nebo dostanete peníze zpět. Flexibilní skládací zámek lze snadno otevřít a má délku 85 cm. Nabízíme vám rychlý komunikativní zákaznický servis. Rozsah dodávky – skládací zámek na kolo se dodává s držákem rámu, třemi klíči a dvěma extra pásky. Kvalita aaron – staňte se součástí rodiny aaron a důvěřujte více než 1000 ověřeným 5hvězdičkovým hodnocením zákazníků z celé Evropy.

Skládací zámek aaron s bezpečnostním stupněm 14 je tak extrémně bezpečný proti krádeži. Držák zajišťuje, že zámek je při jízdě tichý a nevrhne se. Patentovaná nýtovací technologie – tvrzené, vodotěsné nýty odolné vůči povětrnostním vlivům jsou obzvláště silné, tiché a snadno se pohybují.
ZnačkaAARON #ad
VýrobceAARON #ad
Výška7.48
Délka33.46
Hmotnost2.2
Šířka2.36
Číslo díluAA-1029-01
ModelkaAA-1029-01

3. MIVELO

#ad

Skládací zámek, vysoká bezpečnost, MTB & závodní kola I Bike Lock, délka 120 cm, zámek na kolo s klíčem vč. držáku I ideální pro elektrokola, MIVELO Zámek na jízdní kolo

#ad
MIVELO #ad - Integrovaná ochrana proti prachu zajišťuje, že se klíč nikdy nezasekne. Bez ohledu na to, díky přiloženému držáku + vhodnému montážnímu příslušenství můžete mít zámek vždy u sebe. Náš zámek na kolo má extra dlouhý 120 cm, takže jej lze umístit všude, ať už se jedná o strom, lucernu nebo stojan na kolo atd.

Kam umístíte držák na skládací zámek, kam jdete a jak jste na cestách, můžete si sami vybrat ze 3 možností. Mivelo je mladý rodinný podnik z kraichgau, který klade důraz na vysoce kvalitní cyklistické produkty a spolehlivý zákaznický servis pro vytvoření co nejlepšího zážitku pro zákazníky. Náš zámek safe-secure nabízí optimální ochranu před manipulací bez zaseknutí. Ve srovnání s jinými zámky s délkou pouhých 100 cm jsi tímto způsobem mnohem flexibilnější a můžete dokonce zajistit 2 jízdní kola nebo skútry pouze jedním zámkem.

Kromě toho zabraňuje opláštění z tvrdého plastu ocelového jádra poškrábání laku. Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz! Skládací zámek je robustní a nabízí díky 8 silným a úzkým článkovým prvkům vysoký bezpečnostní faktor. S naším skládacím zámkem na kolo s bezpečnostním stupněm 10/10 si nemusíte dělat starosti o své kolo, elektrokolo nebo skútr, ani ve velkých městech s vysokým bezpečnostním rizikem. Tvrzené nýty jsou vodotěsné, tiché a snadno se s nimi pohybují.
ZnačkaMIVELO #ad
VýrobceMIVELO #ad
Výška1.97
Délka8.27
Šířka3.54
ModelkaMV-FS-SW

4. ABUS

#ad

Bezpečnostní úroveň ABUS 15-110 cm, černý, ABUS Skládací zámek Bordo Granit XPlus 6500 SH s držákem, zámek na kolo z tvrzené oceli

#ad
ABUS #ad - Extra ochrana proti pilám pro vaše kolo díky ABUS Link Protection-Shield: posiluje klouby, aniž by byla ohrožena flexibilita. Držák zámku sh: upevnění bez nářadí pomocí upínacích pásů – zámek lze vyjmout zepředu z držáku.

Krábance na kole. 2 klíčů 1 x s LED. Spolehlivý zámek pro kvalitní jízdní kola a elektrokola: bordo granit xPlus 6500/110 - délka 110 cm, hmotnost 2160 g, vč. Atraktivní design: extra měkké dvoukomponentní opláštění soft-Touch přesvědčí opticky a spolehlivě chrání před poškozením laku, např.

Spolehlivý zámek pro kvalitní jízdní kola a elektrokola: bordo granit xplus 6500/110 - délka 110 cm, hmotnost 2160 g, vč. Náš špičkový model s bezpečnostní úrovní abus 15: maximální ochranu před pokusy o manipulaci nabízí válec ABUS XPlus a 5, 5 mm silné vzpěry ze speciálně tvrzené oceli. Držáku a 2 klíčů 1 x s LED.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška3.27
Délka12.01
Hmotnost4.72
Šířka5
Číslo dílu134050
Modelka78067
Záruka2 roky výrobce.

5. ABUS

#ad

ABUS Bordo Granit X-Plus 6500/85 – skládací zámek, 85 cm, 85 cm, černá

#ad
ABUS #ad - Vyrobeno v Německu. Velmi dobrá ochrana při vysokém riziku krádeže. Tyče tloušťky 5, 5 mm s velmi měkkým dvousložkovým povlakem k ochraně laku před poškozením. Včetněpřepravního pouzdra s chráničem proti hrkání. Level 15.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška0.39
Délka33.46
Hmotnost3.48
Šířka0.39
Číslo dílu55160_Black_85 cm
Modelka55160

6. BALOU

#ad

černý, zámek eBike – zaklapávací zámek s bezpečnostním stupněm 10, Skládací zámek na kolo s držákem – zámek na kolo 90 cm dlouhý se 6 ocelovými segmenty

#ad
BALOU #ad - Prostorově úsporné přenášení – skládací mechanika zámku na kolo a dodávaný plastový držák pro montáž rámu umožňují: Zámek lze složit jako metr na metr, uložit přímo na rám do uzavíratelného přepravního držáku a přepravovat po ruce.

Tam dobře sedí a nevrhá se. Etří lak pro vaše kolo – skládací zámek je opláštěn plastem. Těžko se lápne – u tohoto stabilního zámku na kolo zajišťuje 6 stabilních ocelových segmentů z tvrzené oceli vaše kolo proti pokusům o krádeži. Snadná obsluha – zámek jednoduše vytáhnete z dodaného držáku rámu, složíte 6 stabilních ocelových segmentů na délku 90 centimetrů a upevníte své kolo jedním ze dvou klíčů bezpečně na nejbližší stojan na kolo nebo sloupek lucerny.

Tak můžete zámek vždy používat, aniž byste si museli dělat starosti s poškrábáním v laku vašeho kola. Rychlá montáž – ať už držák namontujete pomocí šroubů na již existující otvory držáku nápojů nebo pomocí kabelových sponek obojí: Obě varianty jsou jednoduše a rychle provedeny a zajišťují, že máte zámek na kolo vždy v bezpečí. Tento skládací zámek má bezpečnostní stupeň 10/10 a udržuje zloděje na dálku.
ZnačkaBALOU #ad
VýrobceBALOU #ad
Výška1.57
Délka35.43
Hmotnost2.32
Šířka2.91
Číslo díluET490L-BK
ModelkaET490L-BK

7. JTOOYS

#ad

Zámek na jízdní kolo z tvrzené oceli se 6 klouby, vysoká bezpečnost, Skládací zámek, skládací zámek na jízdní kolo s držákem vč. 2 klíčů a 1 kroužku na klíče, skládací zámek na jízdní kolo / MTB,

#ad
JTOOYS #ad - Vnější vrstva řetězu má extra odolnou vrstvu, odolný proti pořezání a stříhání, aby poskytoval maximální ochranu jediným kusem skládacího zámku s tloušťkou až 7 mm; pevný, aby se zabránilo korozi a dobře drží. S držákem, 1 svazek klíčů, 2 klíče, 1 držák a některé díly příslušenství, skládací zámek můžete bez problémů nosit na kole bez batohu nebo jiného.

Ideální pro cestovní kola, kočárky a přívěsy na jízdní kola a zámky ráfků. Zámek na kolo je tvrzený, aby se zabránilo násilnému otevření. Praktičtější, kompaktní, nabízí dodatečnou bezpečnost pro vaše kolo, snadno se přenáší, aniž by byla snížena flexibilita při skládání a uložení. Iroké použití: skrytá prachotěsná vložka zámku, skútry, motocykly, bezpečně, kola, spolehlivě, aby se zabránilo vniknutí částic a písku do válce zámku. Etěz je upevněn speciálními nýty, stabilně a flexibilně.

Legovaná ocel: skládací zámky na kolo jsou vyrobeny ze silně tvrzené legované oceli. Dodávaný držák je nastavitelný v průměru, aby se přizpůsobil různým velikostem sedlových trubek a lze jej bezpečně připevnit na trubku jízdního kola, aniž by došlo k poškození laku kola. Skládací design: Řetízek je 75 cm dlouhý, 5 cm, 8 x 2, skládá se ze 6 kloubů a lze jej otáčet o 360 stupňů. Rozměry ve složeném stavu: 17, 7 x 4, šetří místo. Obsah balení: obdržíte 1 skládací zámek, praktický pro uložení skládacího zámku, které instalují nářadí pro upevnění a šrouby.
ZnačkaJTOOYS #ad
VýrobceJTOOYS #ad
Výška0.98
Délka6.97
Šířka1.89
Číslo díluJTOO-3299
ModelkaJTOO-3299

8. BYVITA

#ad

Vč. kabelového zámku | skládací zámek na kolo s držákem a příslušenstvím | zámek na kolo s vysokou bezpečností | ideální jako zámek na elektrokolo, 120 cm, BYVITA Zámek na jízdní kolo, skládací zámek

#ad
BYVITA #ad - Díky integrované ochraně proti prachu a vodě zůstává skládací zámek nerezový a má bezpečnou životnost. Díky kabelovému zámku můžete navíc zajistit svoji helmu nebo sedlo na kolo. Maximálně flexibilní – použijte skládací zámek na kolo pro flexibilní spojení vašich kol na různých místech, jako jsou stromy a lucerny.

Náš slib – důvěřujeme kvalitě našich skládacích zámků. Dlouhá životnost – zámek na kolo s klíčem lze rychle a snadno otevřít. Tak to máte vždy u sebe. Snadná montáž a dvojnásobná bezpečná – zámek můžete zcela snadno připevnit na své kolo, protože navíc je zámek na kolo dodáván s držákem a montážním příslušenstvím.

Vysoká bezpečnost – díky extra tvrzené oceli nabízí skládací zámek spolehlivost a ochranu před zloději, aby vaše kolo co nejlépe zajistilo – nutnost pro každého, kdo sází na vysokou ochranu proti krádeži. Zámek je také perfektně vhodný pro elektroskútry, elektrokolo a skútry. Pokud jste nespokojeni, nabízíme 90denní záruku vrácení peněz a německý zákaznický servis. S délkou 120 cm je zámek na kolo dostatečně dlouhý.
ZnačkaBYVITA #ad
VýrobceBYVITA #ad
Výška1.57
Délka7.87
Šířka2.76
ModelkaFLTKBL100

9. ABUS

#ad

ABUS – skládací zámek Bordo 6000/90 cm, 90 cm, černá

#ad
ABUS #ad - 5 mm silné tyče z tvrzené speciální oceli. Dobrá ochrana při středním riziku krádeže. Velmi měkký dvousložkový povlak k ochraně laku před poškozením. Kloubová konstrukce umožňuje složit zámek do kompaktního rozměru. Doporučeno k zabezpečení dobrých jízdních kol.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška3.94
Délka35.43
Hmotnost2.43
Šířka5.91
Číslo dílu6000/90_BLACK
Modelka51798

10. ABUS

#ad

51796, 90 cm, černý, ABUS Bordo Skládací zámek Combo 6100/90

#ad
ABUS #ad - Abus zodpovědně přispívá k ochraně lidí a cenností a zajišťuje bezpečnost v mnoha oblastech života.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška11.42
Délka2.56
Hmotnost1
Šířka5.12
Číslo dílu517969
Modelka51796