Top 10 Electric Ceramic Stove – Vestavěné trouby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OSMARI

#ad

Mini čajová konvice, 220 V, 1300 W elektrický keramický sporák, malý elektrický sporák, stolní počítač, čajová konvice

#ad
OSMARI #ad - Bezpečné a s dlouhou životností elektrická indukční topná deska s výkonem 1300 w, konvice na čaj je jednoduchá a přímá volba, vyberte si svou oblíbenou teplotu, šetří energii 1, 5hodinová zdravotní péče a funkce ohřevu. Ohřívač čajové konvice se může dotýkat podlahy.

Spokojenost zákazníků vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Zajistěte, skleněné a nerezové kelímky, aby vaše hrnce byly ploché. Nepoužívejte plastové kelímky nebo dvojité vakuum pro ploché keramické, měděné hrnce. Výrobek je dostatečně malý a elegantní, mléko, aby uspokojil potřeby uživatele po teple. Ajová konvice udržuje po celý den správnou teplotu pro čaj, vodu a jiné nápoje. Vhodné pro většinu květináčů teplo se hodí pro různé velikosti hrnců.

Snadné použití čajová konvice, která plně splňuje potřeby moderních rodin. Tři nastavitelné stupně udržování teploty 50 w, 120 w, stolní ohřívač kávy s varnou deskou zajišťuje, udrží všechny vaše oblíbené nápoje horké nebo teplé, 3 nastavení teploty, 80 W, že nápoje budou chutnější. Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme do 24 hodin. Vícestupňová akumulace tepla Čajová konvice má funkce topení a konstantní teploty.
ZnačkaOSMARI #ad
VýrobceOSMARI #ad
Číslo díluElectric ceramic stove

2. Klarstein

#ad

2400 W, na vaření, Klarstein Sklokeramická vestavná varná deska se 2 deskami, keramika, elektrická, moderní sklokeramická deska, sporák se 2 plotýnkami

#ad
Klarstein #ad - Luxusní do kuchyně: se silným výkonem 2400 w vám naše indukční varná deska nabízí prvotřídní zážitek z vaření. Snadné ovládání: tuto vestavnou varnou desku lze snadno ovládat otočným regulátorem, který zabraňuje náhodnému dotyku.

Flexibilní a přesné nastavení teploty umožňuje snadné ovládání během vaření. Snadné čištění: elektrická varná deska je vybavena hladkým, černým skleněným povrchem, který se snadno čistí a otírá. S otočným regulátorem můžete zvýšit teplotu na sporáku pro každou varnou desku a maximalizovat ji. Ekologické a úsporné: šetří dostatek energie při vaření se zbytkovým teplem. Vyhřívaný povrch umožňuje úsporné vaření se zbytkovým teplem i po vypnutí keramické varné desky a šetří tak energii.

S mnoha silnými režimy: tato elektrická sklokeramická varná deska je vybavena několika nejmodernějšími režimy, mezi nimi nastavitelný teplotní režim, který umožňuje díky 5 samostatně nastavitelným výkonovým stupňům přesné vaření. Zabudovaná indukční varná deska je perfektně integrována do pracovní desky.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška2.76
Délka11.42
Hmotnost7.28
Šířka19.69
Číslo díluCP10-CookBuddy-SL
ModelkaKlarstein Cookbuddy

3. miaX

#ad

MiaX Profesionální škrabka na sklokeramické desky – vaše spolehlivá škrabka do kuchyně a domácnosti – stabilní škrabka na varné desky s rukojetí Soft-Touch – náhradní čepele integrované do škrabky na

#ad
miaX #ad - Všechny úkoly se díky jednoduché manipulaci zvládnou bleskově a velmi snadno. Praktické – 4 robustní náhradní čepele z tvrzené ušlechtilé oceli jsou integrovány v rukojeti, takže vždy víte, kde jsou vaše čepele;-.

Praktické – ergonomická rukojeť soft-touch zajišťuje neklouzavé držení a umožňuje čištění bez poškrábání. Bezpečné – pro zajištění vaší bezpečnosti lze čepel po vykonané práci bezpečně uložit do pouzdra. Kvalitní – naše škrabka byla vyrobena z kvalitních materiálů a vyniká vysokou nosností.

Flexibilní – naše univerzální škrabka je škrabka na sklokeramické desky, škrabka na sklo, škrabka na viněty a škrabka na dlaždice v jednom. Výměna čepele probíhá jednoduše a nekomplikovaně díky naší mechanické funkci zacvaknutí. Odolné čepele umožňují také odstranění odolných nečistot.
ZnačkamiaX #ad
VýrobcemiaX #ad
Výška0.87
Délka5.2
Hmotnost0.24
Šířka1.97
Číslo dílu4260557850015
Modelka4260557850015

4. ProfiCook

#ad

ProfiCook® Infračervená dvojitá plotýnka | energeticky úsporná plotýnka se dvěma policemi | varná deska ze sklokeramiky odolné proti poškrábání | varná deska pro všechny druhy hrnců | dvojitá plotýnka

#ad
ProfiCook #ad - Naše infračervená dvojitá plotýnka s kvalitní sklokeramickou varnou plochou spotřebuje méně energie a bleskově se zahřívá, takže můžete rychleji vařit. Hladká varná plocha odolná proti poškrábání vám umožňuje bezproblémové čištění plotýnkové desky, takže máte více času na vychutnání lahodných jídel.

Led kontrolka, robustní tepelně izolované hliníkové rukojeti, ochrana proti přehřátí a protiskluzové nohy zajišťují absolutní bezpečnost a stabilitu – spolehněte se na kvalitu. S plynulou regulací teploty pomocí otočného hliníkového regulátoru máte plnou kontrolu nad infračervenou plotýnkou – každý pokrm bude perfektní. Tato dvojitá plotýnka je vhodná pro všechny druhy hrnců a nabízí vám neomezené kulinářské možnosti – rozvíjejte svou kreativitu v kuchyni.
ZnačkaProfiCook #ad
VýrobceProfiCook #ad
Výška2.68
Délka11.89
Hmotnost8.38
Šířka25.2
Číslo dílu501211
Modelka501211
ZárukaZáruka výrobce.

5. Mansons

#ad

Sada 16 dílů, škrabka na sklokeramické a indukční varné desky, Škrabka na sklokeramické desky Mansons včetně 15 čepelí, škrabka na varné desky a troubu

#ad
Mansons #ad - Pomocí škrabky na varné desky se vám snadno podaří vyčistit povrchy ze skla, keramiky a sklokeramické varné desky. Epele jsou nerezavějící a stabilní. Krabka do trouby má ergonomickou rukojeť pro bezpečné držení.

Krabka na sklokeramické varné desky je vyrobena z kvalitních materiálů. Jednoduchá výměna čepele bez nářadí. Naše kuchyňské škrabky jsou odolné a zvládají i větší zátěž. Navíc se škrabkou na varnou desku obdržíte pytlík pro uskladnění. Sada se skládá z: 1 kuchyňské škrabky s čepelí, 14 náhradních čepelí. 4 v rukojeti, 10 v praktické krabičce. Starou čepel čističe vysuňte na stranu a vložte novou náhradní čepel pro škrabky na sklokeramické desky. Také pomáhá odstranit zbytky lepidla a nálepek. Epel po použití zmizí v těle škrabky, a zabrání tak nebezpečí úrazu.
ZnačkaMansons #ad
VýrobceMansons #ad
Výška0.87
Délka5.2
Hmotnost0.17
Šířka1.97
Číslo díluCS1_Gelb_SML
ModelkaCS1

6. ProfiCook

#ad

ProfiCook® Infračervená jednoplotýnka | energeticky úsporná varná deska | varná deska ze sklokeramiky odolné proti poškrábání | varná deska plynulá regulace teploty | 2000 W | PC-EKP 1210

#ad
ProfiCook #ad - S plynulou regulací teploty pomocí otočného hliníkového regulátoru máte plnou kontrolu nad infračervenou plotýnkou – každý pokrm bude perfektní. Led kontrolka, robustní tepelně izolované hliníkové rukojeti, ochrana proti přehřátí a protiskluzové nohy zajišťují absolutní bezpečnost a stabilitu – spolehněte se na kvalitu.

Hladká varná plocha odolná proti poškrábání vám umožňuje bezproblémové čištění plotýnkové desky, takže máte více času na vychutnání lahodných jídel. Naše infračervená jednoduchá plotýnka s vysoce kvalitní sklokeramickou varnou plochou spotřebuje méně energie a bleskově se zahřívá, takže můžete rychleji vařit. Tato jednoduchá plotýnka je vhodná pro všechny druhy hrnců a nabízí vám neomezené kulinářské možnosti – rozvíjejte svou kreativitu v kuchyni.
ZnačkaProfiCook #ad
VýrobceProfiCook #ad
Výška12.83
Délka3.11
Hmotnost4.63
Šířka14.96
Číslo dílu501210
Modelka501210
ZárukaZáruka výrobce.

7. Mansons

#ad

škrabka na sklokeramickou varnou desku, čistič pro indukční varné desky a sklokeramiku, Ceran® škrabka na varné desky a, Mansons Škrabka na sklokeramickou desku s 15 čepelemi na sklokeramickou desku

#ad
Mansons #ad - 4 v rukojeti, 10 v praktické krabičce. Epel zmizí po použití v krytu a zabraňuje nebezpečí zranění. Sada se skládá z: 1 kuchyňské škrabky s čepelí a 14 náhradních čepelí.

Jednoduchá výměna čepele bez nářadí. Navíc pro poškrábání varné desky sáček pro uložení. Také pro odstranění zbytků lepidla z nálepek a nálepek. Vysuňte starou čepel čističe varné desky na stranu a vložte novou náhradní čepel pro škrabku varné desky. Epele sklokeramické desky jsou nerezové a stabilní. Krabka na sklokeramické desky je vyrobena z kvalitních materiálů. Naše kuchyňská škrabka má dlouhou životnost a zatížitelnost. Se škrabkou na varnou desku se podaří snadno vyčistit povrchy jako sklo, keramika a sklokeramické desky. Krabka do trouby má ergonomickou rukojeť pro bezpečné držení.
ZnačkaMansons #ad
VýrobceMansons #ad
Výška0.87
Délka5.31
Hmotnost0.17
Šířka1.97
Číslo díluCS1_Grau
ModelkaCS1_Grau

8. K&H

#ad

K&H® Domino 2zónová sklokeramická varná deska 30 cm autark vestavěná VC-3002

#ad
K&H #ad - Díky tomu jsme firma se sídlem v německu, jsou u nás všechny opravy prováděny v mzdách přímo na místě. Vhodné pro každé kuchyňské nádobí ️ kompatibilní s jakýmkoliv druhem nádobí + možnost montáže nebo lze volně používat.

Jedinečný design️ všechny naše varné desky jsou určeny námi. Ekologické️ekologické balení v papírové papírové krabici + Stand-by do 1 W. Dotykové ovládání senzoru v 9 stupních výkonu na varnou zónu s max. Výkon 1800 w nahoře a 1200 W dole. Výkonné elektrické varné pole s výkonem 3000 w. Varné desky mají vysoce kvalitní sklokeramický povrch a ukazatel zbytkového tepla. Kvalita a oprava️ kvalita našich výrobků se neustále zlepšuje a snažíme se zajistit maximální životnost našich výrobků.
ZnačkaK&H #ad
VýrobceK&H #ad
Výška2.24
Délka20.08
Hmotnost11.02
Šířka11.61
Číslo díluVC-3002
ModelkaVC-3002

9. FLASLD

#ad

Schwarz ohne Logo, FLASLD Feuerfeste und wasserdichte Herdabdeckungen, Glasabdeckung für den Herd, Abdeckung für flache Herdplatten, 53×81cm Elektroherd-Abdeckmatte, Ceranfeld-Schutz

#ad
FLASLD #ad - Strong and sturdy - hochwertiges, natürliches, elegantes Aussehen, herdabdeckungen sind in einer Vielzahl von Farben erhältlich, silikonbeschichtetes Glasfasergewebe, die zu jedem Küchendekor passen, es kann als Arbeitsplattenmatte, Geschirrtrockenmatte, Waschmaschinenabdeckung verwendet werden.

Es kann unter der luft friteuse platziert werden, das ausgeschaltet ist, kann es auf Kochfeld, effektiv schützen Sie Ihre Arbeitsplatte vor Hitze Schaden!. SchÜtzt elektrische kaminplatte - ihre elektrische Kochplatte ist wertvoll. Einfach zu benutzen und zu reinigen - Wasserdicht und schmutzabweisend, wischen Sie die Herdabdeckung mit einem feuchten Tuch ab oder waschen Sie sie in der Geschirrspülmaschine. Feuerfest und hitzebestÄndig - flasld glas herdplatte schutz kann hitze bis zu 550℃/1022℉ widerstehen, aber immer noch heiß platziert werden.

Schützen sie sie vor rissen, kratzern, Schmutz und Dreck mit Ihrer unverzichtbaren Herdabdeckung für Elektro- und Glasherdplatten. ZusÄtzliche arbeitsflÄche - bietet eine zusätzliche arbeitsfläche, ideal für die zubereitung von Speisen oder jede andere Küchentätigkeit, dass die herdabdeckung an Ort und Stelle bleibt, für die Sie mehr Arbeitsfläche benötigen; die Anti-Rutsch-Beschichtung sorgt dafür, wenn Sie sie benutzen; flexibel und leicht zu falten für die Lagerung.
ZnačkaFLASLD #ad
VýrobceFLASLD #ad
Výška0.04
Délka31.89
Šířka20.87
Číslo díluSTC
ModelkaSTC

10. Aigostar

#ad

Přenosná varná deska, ovládání senzorem dotykovým tlačítkem, 2000 W, indukční plotýnka, sklokeramická s digitálním displejem, indukční varná deska, Aigostar Indukční plotýnka, časovač

#ad
Aigostar #ad - B. Po nastavení času můžeme dělat jiné věci, např. Po dosažení zvoleného času se sporák automaticky vypne. Indukční vařič má led obrazovku a citlivé tlačítko pro přesné ovládání času/teploty / výkonu. Po použití indukčního sporáku počkejte, takže indukční vařič může v krátké době po vaření rychle vychladnout.

Funkce časovače s funkcí časovače 1 – 99 minut můžeme lépe řídit dobu vaření. Funkce zamykání zabraňuje nechtěnému zapnutí varné desky nebo změně neúmyslně použité funkce. Nabízí rychlé zahřátí a rychlejší dobu vaření, což šetří čas a peníze. Jedinečný vzhled vynikající kruhový design je jako kuchyňská dekorace. Kompaktní velikost d 280 × Š 266 × v 65 mm se hodí na dno hrnce o velikosti 12–26 cm a není třeba se obávat, že malá kuchyňka bude přeplněná.

Očekávejte tlačítko ZAP/VYP. Nelze aktivovat žádné funkce. Ventilátor pro odvod tepla a snadné čištění indukční vařič má výstupní otvor, aby nedošlo k popálení. Tlačítko zámku a bezpečnost v pracovním režimu stiskněte tlačítko zámku na 3 sekundy, aby se všechny funkce zablokovaly. Během používání se nedotýkejte povrchu indukčního sporáku, až indukční vařič vychladne, a otřete jej vlhkým hadříkem. Indukční vařič je ještě efektivnější než běžné plynové nebo elektrické sporáky.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška2.56
Délka11.02
Hmotnost3.81
Šířka10.24
Číslo díluAIG-8433325207007
ModelkaAIG-8433325207007