Top 10 Besprechungstisch Rund 120cm – Stoly do zasedacích místností

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dila GmbH

#ad

Moderní dub, Dila GmbH Psací stůl/konferenční stůl v různých velikostech a barvách bílá kovová konstrukce konferenční stůl š: 120 cm x h: 60 cm

#ad
Dila GmbH #ad - Stabilní dila – kvalita z vlastní výroby. 25 mm silná stolní deska s 2 mm hranou ABS a vrstvou melaminovou pryskyřicí odolnou proti poškrábání. S výškově nastavitelnými nohami stolu. Velmi stabilní kovová konstrukce. Top – kvalita se super poměrem ceny a výkonu.
ZnačkaDila GmbH #ad
VýrobceDila GmbH #ad
Výška30.51
Délka47.24
Hmotnost33.07
Šířka23.62
Číslo dílu88121-60

2. Weber Büro

#ad

Optima kulatý stůl na návštěvy Jídelní stůl kuchyňský stůl bílý kulatý Ø 100 cm

#ad
Weber Büro #ad - Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž. Rozměry: průměr: 1 000 mm výška: 740 mm, barva: Stolní deska v bílé, stříbrná konstrukce. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl ze série OPTIMA.

Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek. Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě. Prémiová kvalita: e1 plochá deska, která je odolná proti poškrábání, potažená melaminovou pryskyřicí, dlouhá životnost, odolná proti světlu a odpuzuje vodu.22 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Ideálně se hodí také jako jídelní stůl. Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem. Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad
Výška29.13
Délka39.37
Šířka39.37

3. Weber Büro

#ad

Antracitový, ořech, stůl, jídelní stůl, rám, Weber Büro Kulatý konferenční stůl Optima Ø 120 cm

#ad
Weber Büro #ad - Stav montáže: zboží obdržíte pro snadnou montáž sami. Prémiová kvalita: plochá lisovací deska e1, která je odolná proti poškrábání, dlouhá životnost, potažená melaminovou pryskyřicí, odolná vůči světlu a odpuzuje vodu.

Vysoce kvalitní a stabilní rám stolu z oceli s práškovým nástřikem. 200 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska z ořechového dřeva, antracitová konstrukce. Tvarově krásný a kvalitní konferenční stůl ze série OPTIMA. Rozměry: průměr: 1. 2 mm silná abs hrana s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu.

Montážní návod najdete jako qr kód scan na kartonu. Likvidaci tohoto výrobku můžeme za příplatek zlikvidovat. Vaše zboží se dostanete bezpečně zabalené na jednorázové paletě. Dodávka: dodávka probíhá prostřednictvím zasílání spedičních služeb na hranu obrubníku. Hodí se také ideálně jako jídelní stůl.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad
Výška29.13
Délka47.24
Šířka47.24

4. Weber Büro

#ad

Ø 120 cm, jídelní stůl, kuchyňský stůl, bílý, kulatý, Kulatý konferenční stůl Optima

#ad
Weber Büro #ad - Prémiová kvalita: plochá lisovací deska e1, potažená melaminovou pryskyřicí, která je odolná proti poškrábání, dlouhá životnost, odolná vůči světlu a odpuzuje vodu. Vaše zboží se dostanete bezpečně zabalené na jednorázové paletě.

2 mm silná abs hrana s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Likvidaci tohoto výrobku můžeme za příplatek zlikvidovat. Rozměry: průměr: 1. 200 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska v bílé, stříbrný rám. Stav montáže: zboží obdržíte pro snadnou montáž sami.

Vysoce kvalitní a stabilní rám stolu z oceli s práškovým nástřikem. Tvarově krásný a kvalitní konferenční stůl ze série OPTIMA. Dodávka: dodávka probíhá prostřednictvím zasílání spedičních služeb na hranu obrubníku. Montážní návod najdete jako qr kód scan na kartonu. Hodí se také ideálně jako jídelní stůl.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad
Výška29.13
Délka47.24
Šířka47.24

5. Weber Büro

#ad

Weber Büro Optima kulatý stůl na schůzky Ø 80 cm bílý antracit rám stůl Jídelní stůl

#ad
Weber Büro #ad - Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl ze série OPTIMA. Prémiová kvalita: e1 plochá deska, která je odolná proti poškrábání, potažená melaminovou pryskyřicí, dlouhá životnost, odolná proti světlu a odpuzuje vodu.

2 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek. Rozměry: průměr: 800 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska v bílé barvě, rám v antracitové barvě. Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž. Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem. Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě. Ideálně se hodí také jako jídelní stůl.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad

6. Weber Büro

#ad

Weber Büro Optima kulatý stůl na schůzky Jídelní stůl Kuchyňský stůl Perlově šedý kulatý Ø 120 cm

#ad
Weber Büro #ad - Prémiová kvalita: e1 plochá deska, dlouhá životnost, která je odolná proti poškrábání, potažená melaminovou pryskyřicí, odolná proti světlu a odpuzuje vodu. Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě.

Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem. Rozměry: průměr: 1 200 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska v perlově šedé, antracitově zbarvená konstrukce. 2 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl ze série OPTIMA.

Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu. Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek. Ideálně se hodí také jako jídelní stůl.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad

7. Weber Büro

#ad

Weber Büro Kulatý stůl na schůzky Optima Ø 100 cm ořech Antracit Rám stůl Jídelní stůl

#ad
Weber Büro #ad - 000 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska v ořechovém stromečku, konstrukce v antracitové barvě. Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě. Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž.

2 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu. Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem. Prémiová kvalita: e1 plochá deska, potažená melaminovou pryskyřicí, dlouhá životnost, která je odolná proti poškrábání, odolná proti světlu a odpuzuje vodu.

Rozměry: průměr: 1. Ideálně se hodí také jako jídelní stůl. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl ze série OPTIMA. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad

8. Weber Büro

#ad

Weber Büro Optima kulatý stůl na schůzky Ø 120 cm antracitový rám stůl Jídelní stůl

#ad
Weber Büro #ad - Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž. Rozměry: průměr: 1 200 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska v antracitové barvě, konstrukce v antracitové barvě.

2 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě. Prémiová kvalita: e1 plochá deska, dlouhá životnost, potažená melaminovou pryskyřicí, která je odolná proti poškrábání, odolná proti světlu a odpuzuje vodu. Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem.

Ideálně se hodí také jako jídelní stůl. Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl ze série OPTIMA. Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad

9. Weber Büro

#ad

Weber Büro Optima kulatý stůl na schůzky Jídelní stůl kuchyňský stůl javor kulatý Ø 100 cm

#ad
Weber Büro #ad - Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě. Ideálně se hodí také jako jídelní stůl. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek. 000 mm výška: 740 mm, barva: stolní deska v javoru, stříbrná konstrukce.

Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl ze série OPTIMA. Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. 2 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž. Rozměry: průměr: 1. Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu. Prémiová kvalita: e1 plochá deska, která je odolná proti poškrábání, potažená melaminovou pryskyřicí, dlouhá životnost, odolná proti světlu a odpuzuje vodu.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad

10. Weber Büro

#ad

Weber Büro Optima kulatý stůl na schůzky Jídelní stůl kuchyňský stůl perleťově šedý kulatý Ø 100 cm

#ad
Weber Büro #ad - Stav při montáži: obdržíte zboží pro snadnou montáž. Tvarově krásný a kvalitní stolní konferenční stůl. Montážní návod najdete na kartonu jako skenování qr kódu.

Dodávka: dodávka probíhá přes spediční zaslání bez obrubníku. Vaše zboží je bezpečně zabaleno na jednorázové paletě. 2 mm silné hrany z abs s vysokou tvrdostí povrchu a dobrou odolností proti nárazu. Vysoce kvalitní a stabilní podstavec stolu z oceli s práškovým nástřikem. Likvidaci tohoto může proběhnout na příplatek. Ideálně se hodí také jako jídelní stůl. 000 mm výška: 725 mm, barva: stolní deska v perlově šedé, chromovaná konstrukce. Prémiová kvalita: e1 plochá deska, která je odolná proti poškrábání, dlouhá životnost, potažená melaminovou pryskyřicí, odolná proti světlu a odpuzuje vodu. Rozměry: průměr: 1.
ZnačkaWeber Büro #ad
VýrobceWeber Büro #ad