Top 10 Amazfit Gts 2 Mini – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HUAWEI

#ad

Bluetooth hovory, HUAWEI WATCH Fit 2 SmartWatch, animované rychlé cvičení, Isle Blue, management zdraví, německá verze, dlouhá výdrž baterie, 1,74" displej HUAWEI FullView, záznam SpO2

#ad
HUAWEI #ad - Od cvičení až po hovory – vše je pro vás připraveno intuitivním způsobem. S těmito chytrými hodinkami vzkvétáte v každém ohledu. Kromě toho můžete své chytré hodinky používat po celý den s dobou nabíjení pouze 5 minut. Animované rychlé cvičení: exkluzivní fitness animace a jazykově podporovaná protahovací cvičení pro zahřátí pro 7 běžných druhů sportů jako běh, jízda na kole a plavání zajišťují, že každý trénink maximálně využijete.

Pak se můžete sami rozhodnout, zda jej přijmete nebo odmítnete. Zení zdraví "healthy living": huawei watch fit 2 nabízí náročné a inteligentní funkce pro vaše řízení zdraví, mezi nimi zaznamenávání hodnoty spo2 a srdeční frekvence a monitorování spánku a stresu. Dlouhá výdrž baterie: plné nabití zajistí, že vaše chytré hodinky vydrží při typickém používání 10 dní a při intenzivním používání 7 dní. V aplikaci huawei health app můžete nastavit inteligentní vzpomínky na usínání a probuzení, přísun tekutin a své aktivity.

1, 2 % a o 18, ultra úzkými okraji, 74palcový displej huawei fullview: se svým perfektně zarámovaným 1, poměrem obrazovky k tělu 72, co potřebujete, 6 % větším displejem vám huawei watch fit 2 poskytne vše, 74palcovým displejem amoled displejem, na vašem zápěstí. Bluetooth hovory: huawei watch fit 2 nejsou jen chytré hodinky – s funkcemi pro bluetooth hovory, kde se právě nacházíte – můžete si být jisti, rychlou reakcí na zprávy a importované kontakty se stanou vaším ultimativním komunikačním centrem! Nezáleží na tom, že se každý hovor zobrazí na vašich chytrých hodinkách.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.81
Délka0.43
Hmotnost0.06
Šířka1.32
Číslo dílu55028895
Modelka55028895
Záruka30 měsíců

2. Csasan

#ad

Vodotěsné IP68, dámské, 112 sportovních režimů, sportovní hodinky, spánkovým monitorem,, 1,85" palců HD Smart Watch, pánské s funkcí telefonu, Csasan Chytré hodinky, fitness hodinky s krokoměrem

#ad
Csasan #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth vám umožní přijímat nebo uskutečňovat hovory na vašich hodinkách pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru, takže můžete s někým kdykoli mluvit. Tento fitness tracker je kompatibilní se smartphony s Android 5.

0 nebo iOS 9. 0 a bluetooth 4. 0 nebo vyšším. Kromě toho mají krokoměr hodinky pro vás zajímavé a praktické funkce, časovač, hledání telefonu, počasí atd. Měří také vaše kroky a spálené kalorie v reálném čase, aby vám pomohl přizpůsobit intenzitu tréninku a dosáhnout nejlepšího účinku cvičení. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: chytré hodinky s funkcí telefonu nabízejí 112 komplexních sportovních režimů, jízda na kole, chůze, basketbal, skákání, jako je běh, běh, fotbal a další na podporu vašich každodenních tréninkových potřeb.

Kromě toho je vybaven dvěma různými popruhy, který se hodí k vašim různým stylům. Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Vodotěsnost ip68 a funkce odvodnění, lze použít při mytí rukou nebo v dešti. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp, Facebook, Instagram, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: chytré hodinky mají baterii 280 mah, umožňují rychlé magnetické nabíjení pro dlouhou výdrž baterie.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!

3. Amazfit

#ad

Kompasem, sledováním srdeční frekvence a SpO2, Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, Multisport GPS fitness hodinky, 10 ATM vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, barometrem

#ad
Amazfit #ad - Běh, plavání v bazénu, triatlon, tréninkové zatížení a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům PeakBeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní dobu odpočinku, např. Ultralehká výdrž baterie 24 dní t-rex 2 smartwatch nabízí nejdelší výdrž baterie v přírodě, zda jste outdoorový sportovec nebo milovník kempování a divokého přežití, máte dostatek času na to, jakou jste kdy viděli u robustních GPS hodinek.

Klepnutím na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe díky hodinkám amazfit t rex 2, spánek, 24hodinovou krevní kyslík, které monitorují vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, hladinu stresu a frekvenci dechu. Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, jízdě na horském kole, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k více globálním navigačním satelitním systémům GPS, glonass, galileo, beidou, trailovém běhu nebo lyžování, QZSS a podporují duální pásmo.

S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání. Můžete zažít miniaplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce i aplikace Home Connect a GoPro od třetích stran. Outdoorové hodinky nabízí s barometrickým výškoměrem a kompasem důležité informace pro turisty a horolezce. 150+ sportovní režimy & 10 atm vodotěsné t-rex 2 sportovní hodinky mají více než 150 sportovních režimů, golfový švih, jízda na kole, tanec.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

4. HUAWEI

#ad

Monitorování srdeční frekvence a SpO2, hovory přes Bluethooth,, ponorný režim, safírové sklo, titanové pouzdro, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 Pro 46 mm, dlouhá výdrž baterie, bezdrátové nabíjení

#ad
HUAWEI #ad - Titanové pouzdro chytrých hodinek nabízí kombinaci sportovního šarmu a ležérní business estetiky. Certifikováno IP68 a vodotěsné. Užijte si úplnou jistotu, že péče a prevence hodinek HUAWEI Watch GT 3 pro jsou v krvi. Přijímání hovorů přes bluetooth na vaše chytré hodinky. Automatické monitorování sp02: s měřeními spo2 umožněnými technologií truseen pro detekci srdeční frekvence. Titanové pouzdro safírové sklo otočná koruna z titanu.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška0.43
Délka1.83
Hmotnost0.12
Šířka1.83
Číslo dílu55028467
Modelka55028467
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců

5. ENOMIR

#ad

1,8" chytré hodinky dámské s Bluetooth, ENOMIR Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu a Alexa

#ad
ENOMIR #ad - Vychutnejte si pohodlí alexy, trénink dechu, ovládání kamery a hudby, vašeho virtuálního asistenta přímo na zápěstí. Zeptejte se, ovládejte inteligentní zařízení a mnoho dalšího – vše s vašimi chytrými hodinkami s funkcí telefonu. Existují také některé životní funkce jako: budík, stopky, nastavte si připomenutí, upozornění na sezení, menstruační záznam.
ZnačkaENOMIR #ad
VýrobceENOMIR #ad
Výška0.39
Délka10.63
Šířka3.15
ModelkaENOMIR-Smartwatch-IDW19-Pink
Záruka1 rok

6. SIEMORL

#ad

Krokoměr, fitness hodinky se 126 sportovními režimy, SIEMORL Chytré hodinky s funkcí telefonu, 1,43" AMOLED displej, vodotěsné IP68,, monitor spánku, chytré hodinky pro muže, hodinky s měřením tepu

#ad
SIEMORL #ad - Naše chytré hodinky jsou vybaveny baterií 360 mAh, vyhledávání hodinek a mnoho dalších překvapivých funkcí k objevování. 126 sportovních režimů a vodotěsnost ip68 tyto fitness hodinky podporují 126 sportovních režimů jako chůze, díky čemuž můžete na chytrých hodinkách vizuálně zobrazovat sportovní údaje kroky, jízda na kole, vzdálenost, kriket a fotbal, běh, kalorie atd.

7/24hodinový zákaznický servis, neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv obav nebo problémů s výrobkem. Hodinky jsou vodotěsné podle IP68 a lze je nosit při mytí rukou nebo v dešti. Kromě toho hodinky vibrují, takže nezmeškáte žádné důležité aktualizace. Tyto chytré hodinky nabízejí mnoho užitečných funkcí, ovládání hudby, stopky, iOS 8.0

0 a vyšším, předpověď počasí, podporuje Bluetooth 5. 0 Komplexní monitorování zdraví díky optickým senzorům monitorují chytré hodinky srdeční frekvenci v reálném čase. Ať už jde o módu, 43" amoled displej a přizpůsobitelné ciferníky S 1, aby překonaly vaše očekávání. Můžete také přizpůsobit ciferník svých hodinek podle svých preferencí a vyjádřit tak svůj jedinečný styl.
ZnačkaSIEMORL #ad
VýrobceSIEMORL #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0
Šířka0.79
Číslo díluST19
ModelkaST19-FM
Záruka2

7. RUIMEN

#ad

Krokoměr, fitness hodinky s monitorováním SpO2, HD dotyková obrazovka, monitor spánku, více, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, chytré hodinky pro ženy i muže, hodinky, hodinky s měřením tepu

#ad
RUIMEN #ad - Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9. 0 a android 6. 0100+ sportovních režimů & vodotěsnost ip68 fitness hodinky mají pro vás standardně 20 sportovních režimů, což znamená, že je můžete bez obav nosit při plavání, v aplikaci si můžete vybrat z více než 100 sportovních režimů nový sportovní režim a přenést je do hodinek.

Design s velkou kapacitou a nízkou spotřebou energie nabízí delší životnost. Zdravý partner na zápěstífitness hodinky zaznamenávají každodenní kroky, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, ale neponořujte se svými hodinkami.

Dokáže sledovat kyslík v krvi, spánek a připomenutí fyziologického cyklu. Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Nezmeškáte žádné důležité hovory, Wechat atd. Vaše spokojenost je naší neomezenou motivací. Podporuje oznamování zpráv zprávy, facebook, jezdíte na kole, pokud trénujete, WhatsApp, po připojení k Bluetooth můžete volat nebo přijímat hovory přes hodiny.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Hmotnost0.22
Šířka1.54
ZárukaZáruka 2 roky

8. RUIMEN

#ad

Více tréninkových, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, krokoměr, monitor spánku, fitness hodinky s monitorováním SpO2, HD Touch Screen, monitor tepu, chytré hodinky pro ženy i muže, hodinky

#ad
RUIMEN #ad - Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9. 0 a android 6. 0 Nezmeškáte žádné důležité hovory, Instagram, Wechat atd. Může sloužit také jako asistent: ovládání hudby a kamery, ukazatel počasí, kapesní svítilna, stopky, upozornění na pitnou vodu, budík, hledání telefonu, upozornění na pohyb, přináší inteligentnější zážitek.

Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Můžete si také vybrat svůj oblíbený obrázek v aplikaci a přizpůsobit ciferník tak, aby se objevila vaše jedinečná osobnost. Vaše spokojenost je naší neomezenou motivací. Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, francouzsky, anglicky, italsky, španělsky.

Lepší výkon tyto chytré hodinky s bluetooth s plným dotykovým displejem vám nabízejí lepší uživatelský zážitek. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, že je můžete bez obav nosit při plavání, ale neponořujte se svými hodinkami. Bt5. 0 nabízí rychlejší a stabilnější spojení, poměr rozlišení 280 * 240 nabízí vynikající kvalitu obrazu. Upozornění: na zprávu nelze odpovědět.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Šířka1.54

9. HUAWEI

#ad

HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, trenažér KI, celodenní monitorování SpO2, 100+ tréninkových režimů, přesné sledování srdeční frekvence, dlouhá výdrž baterie, černé

#ad
HUAWEI #ad - Více než 100 tréninkových režimů: podpora více než 100 druhů sportů jako běh, zda se ponoříte do bazénu nebo se potíte na sportovišti, jízda na kole, turistika, skákání přes švihadlo a lyžování. Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence.

Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví. Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla. Hodiny můžete používat také k přehrávání hudby. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 46 mm používat až 14 dní. Nezáleží na tom, plavání, můžete si svůj trénink užívat naplno.

Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem. Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, zda pracujete, trénujete nebo spíte. Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, nezávisle na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, a poskytnout vám kompletní návod na sledování.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55026956
Modelka55026956
Záruka30 Monate Herstellergarantie

10. HUAWEI

#ad

White, přesné sledování srdeční frekvence, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 42 mm, AI běžecký trenažér, dlouhá výdrž baterie, celodenní monitorování SpO2, 100+ tréninkových režimů, německá verze

#ad
HUAWEI #ad - Tak jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nepropásnete žádnou zdravotní kontrolu. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 42 mm používat až 7 dní. Huawei watch gt 3 nepřetržitě zachycuje hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, zda pracujete, trénujete nebo spíte. Elegantní design: elegantní 42mm ciferník zachycuje světlo na vypouklém 3d skle a propůjčuje mu jemný, voděodolný lesk.

Algoritmus ai byl optimalizován tak, takže je možné přesné zaznamenávání srdeční frekvence. Osobní ai běžecký trenér: chytré hodinky huawei watch gt 3 mohou posoudit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální běžecký plán pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, zda jste začátečník nebo pokročilý běžec, bez ohledu na to, a poskytne vám kompletní návod na sledování vašeho zdraví. Jednoduchý design pouzdra s vysoce lesklým povrchem a rafinované náramky zajišťují moderní, náročný vzhled.

Přesné snímání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, aby účinněji odfiltroval rušivé signály, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje rušení způsobené externími zdroji světla. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou poskytnout informace o zásobování těla kyslíkem.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.67
Délka0.4
Hmotnost0.08
Šířka1.67
Číslo dílu55027150
Modelka55027150
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců